Седан Toyota Yaris пережив невелике оновлення

Седан Toyota Yaris пережил небольшое обновление

При колісній базі в 2,57 м і довжині 4,32 м чотиридверний Yaris відноситься до сегменту B.

Компанія Toyota представила в Мережі компакт Yaris Sedan 2019 модельного року. Автомобіль, призначений для Північної Америки, раніше був відомий як Yaris iA, а до того як Scion iA. По суті ж він є перелицьованим седаном Mazda 2, що випускається Маздою на своєму заводі в Мексиці за договором з Тойотою.

Седан Toyota Yaris пережил небольшое обновление

Дизайн інтер’єру не змінився. Стандартним оснащенням є мультимедійна система з семидюймовим сенсорним дисплеєм, розпізнаванням голосу, Bluetooth, камерою заднього виду і шістьма динаміками. У вигляді опції можна отримати супутникове радіо SiriusXM.

На новий модельний рік машина змінила позначення і пережила легкий фейсліфтінг: у всіх комплектаціях ніс тепер прикрашає решітка радіатора з крупною сіткою у вигляді сот, захоплюючою і чорну вставку в бампері. Також до рівнів комплектації L і LE тепер доданий топовий XLE, хизується спортивними передніми сидіннями з шкіряною обробкою, шкіряним рульовим колесом, ручкою перемикання і стоянковим гальмом, клімат-контролем, світлодіодними фарами з автоматичним включенням, датчиком дощу і освітленням зони входу. Версії LE і XLE отримали новий спойлер. Їм же належать противотуманки.

Седан Toyota Yaris пережил небольшое обновление

Під капотом седана знаходиться той же мотор, що і раніше: «атмосферник» 1.5 з віддачею в 107 л. с. і 140 Н•м. Він поєднується на вибір з шестиступінчастою «механікою» або з шестидіапазонним «автоматом». У першому випадку витрата палива в комбінованому циклі складає 6,9 л/100км, а в другому — 6,7 літра.

Всі Ярисы оснащені «в базі» шістьма подушками безпеки, електронною системою стабілізації і протибуксовочною, контролем тиску в шинах і комплексом автоматичного гальмування на міських швидкостях. У продажу оновлений седан надійде восени 2018 року. Ціни не названі, але навряд чи вони помітно зміняться в порівнянні з машиною попереднього модельного року (від $15 950 за «механіку» і від $17 050 за «автомат»). Додамо, що у Тойоти є зовсім інший седан з назвою Yaris — Yaris Ativ, але то — оригінальна модель для Таїланду.

Було — стало

Седан Toyota Yaris пережил небольшое обновление