Седан Nissan Altima пройшов модернізацію на всіх фронтах

Седан Nissan Altima прошёл модернизацию по всем фронтам

«У США, на її найбільшому ринку, Altima багато років є обличчям марки Nissan, і ми знали, як його поліпшити», — заявив шеф-дизайнер Альфонсо Альбайса. Втілюючи ідеї концепту Vmotion 2.0, Altima «встановлює новий стандарт стилю для седанів Ніссана».

У Нью-Йорку дебютувало шосте покоління седана Nissan Altima (ми називали його Teana), яке вийде на американський ринок восени 2018 року. Головне — модель вперше в історії обзавелася підключаємим повним приводом, отримала дволітровий мотор VC-Turbo зі змінним ступенем стиснення, як у Infiniti QX50, і систему напівавтономного руху ProPilot Assist.

Седан Nissan Altima прошёл модернизацию по всем фронтам

Четырехдверка додала в довжину 25 мм, стала ширше на 23 і 24 нижче. Колісна база збільшилася на 48 мм Зменшено передній звис. Коефіцієнт аеродинамічного опору становить 0,26. Вся оптика — світлодіодна. Колеса вперше стали 19-дюймовими.

Седан Nissan Altima прошёл модернизацию по всем фронтам

«Новий інтер’єр містить реальний вау-фактор. Ледве ви відкриєте двері, відразу зрозумієте, що це не типовий седан», — хвалиться Альбайса. На приборку розмістився семи-, а по центру восьмидюймовий дисплей. Медіацентр Nissan Connect поліпшений, як і крісла Zero Gravity «від NASA».

Двигун V6 3.5 канув в Лету. Замінив його VC-Turbo видає 251 к. с., 370 Н•м. Базової ж вважається безнаддувная «четвірка» 2.5 (191 к. с., 244 Н•м), перероблена на 80%. Обидва мотори агрегатуються тільки з заново відкаліброваним варіатором Xtronic. Система повного привода за допомогою муфти передає 50% тяги на задні колеса. Модернізовані шасі (ззаду нові амортизатори) і рульове управління. Зменшені рівні шумів і вібрацій. Всі седани за замовчуванням оснащені автоматичним гальмуванням. «Клієнти відчують, що опинилися в машині класом вище», — запевняє Nissan.