П’ятимісний Volkswagen Atlas виступить у Нью-Йорку в ролі концепту

Пятиместный Volkswagen Atlas выступит в Нью-Йорке в роли концепта

Про Атласі тут нагадують хіба що колісні арки і капот. Фари, решітка радіатора і бампер нові, перекроєні скління і задня стійка, і навіть підштампування на дверях інші.

У семимісцевою моделі Atlas (в Росії і Китаї вона продається під ім’ям Teramont) з’явиться п’ятимісний побратим. Нову модель на платформі MQB, спроектовану для американського ринку, будуть виробляти в Чаттануга. Про це заявив Хинрич Вебкин, генеральний директор Volkswagen Group of America, на спільній конференції з губернатором Теннессі Біллом Хасламом.

Пятиместный Volkswagen Atlas выступит в Нью-Йорке в роли концепта

Модель Atlas/Teramont випускається в Чаттануга (штат Теннессі) і Нінбо (Китай).

Судячи з тизера (малюнок під заголовком), п’ятимісний Atlas (а нова модель може в підсумку отримати своє оригінальне ім’я) зовсім не буде повторювати ісходник зовні. Тут не просто видалений третій ряд крісел, але перероблений і сам кузов. А це означає, що можуть змінитися навіть розміри (в Атласі, нагадаємо, від бампера до бампера налічується 5037 мм, а колісна база дорівнює 2979 мм). Для освоєння новачка на конвеєрі фірма виділила $340 млн на додаток до тих $900 млн, які були спрямовані на запуск власне Атласу.

Пятиместный Volkswagen Atlas выступит в Нью-Йорке в роли концепта

Ціни на Teramont в Росії починаються з позначки в 2 799 000 рублів за комплектацію Origin з 220-сильним «турбочетверкой» 2.0, повним приводом і восьмиступінчастим «автоматом».

Про дату виходу серійної версії кросовера компанія нічого не сказала, але його прообраз у вигляді концепту буде представлений на найближчому автосалоні, який відкриється в кінці березня в Нью-Йорку. Додамо, що компанія Volkswagen почала інтенсивно нарощувати число кросоверів в гамі і днями анонсувала ще один MQB-паркетник — субкомпактний Volks-SUV.