Пікап Volkswagen Atlas Tanoak розсунув межі платформи MQB

Пикап Volkswagen Atlas Tanoak раздвинул границы платформы MQB

Діодного освітлення показує цілу анімацію при відкритті машини, починаючи з повільного «розпалювання» емблеми, через що біжать від центру до фарам смуги, зажигающиеся денні вогні навколо фар і до спалахують шестикутників на бампері.

Здавалося б, що ще можна створити на основі простого «трудяги» Атласу? На автосалоні в Нью-Йорку компанія Volkswagen вже здивувала публіку купеобразным паркетником Atlas Cross Sport, а навздогін розсекретила і пікап Atlas Tanoak, побудований на тій же самій платформі MQB і володіє деяким стилістичним схожістю з двома іншими Атласами (схожі рельєф боковин і колісних арок).

Пикап Volkswagen Atlas Tanoak раздвинул границы платформы MQB

Довжина концепту дорівнює 5438 мм, ширина — 2029, висота — 1844, колісна база — 3259 (аж на 280 мм більше, ніж у вихідної семимісцевою моделі), кліренс — 249 мм, довжина вантажної платформи — 1628 мм, колісні диски на 20 дюймів, шини 275/55.

Пикап Volkswagen Atlas Tanoak раздвинул границы платформы MQB

Інтер’єр помітно перекроєний порівняно з базовим Атласом, так і спорідненим Атласом Cross Sport. Природно, машина отримала цифровий кокпіт.

В п’ятимісному пікапі використаний той же бензиновий мотор V6 3.6 (280 л. с. 360 Н•м), що і в купеобразном паркетник. Але тут немає гібридної добавки, зате повний привід механічний (4Motion) з муфтою для подачі тяги тому. Коробка передач — восьмідіапазонний «автомат». В системі 4Motion передбачено кілька режимів руху, в тому числі «плазом», на низьких передачах. Такі елементи, як буксирні гаки, лебідка, захист днища, доповнюють всюдихідний антураж.

Пикап Volkswagen Atlas Tanoak раздвинул границы платформы MQB

На тунелі звертає на себе увагу новий селектор «автомата», а також створений спеціально для цього концепту повзунок, змінює режими руху. Навколишнє підсвічування салону має жовтим відтінком в режимі Off-road і синім в City.

Пикап Volkswagen Atlas Tanoak раздвинул границы платформы MQB

Колір кузова названо Red Earth. Рамка, розташована за кабіною, може рухатися назад уздовж вантажного відсіку, даючи додаткову опору для каное чи дощок для серфінгу, закріплених на даху. Цікаві також замасковані ручки задніх дверей.

Ми звикли до великих пікапам на рамі і з поздовжнім розташуванням мотора, але тут інший випадок: адже вперше побудований пікап на поперечній модульної «матриці» MQB. При цьому про концепт Atlas Cross Sport компанія вже заявила, що в 2019-му він обернеться серійною моделлю для північноамериканського ринку. А от щодо пікапа такого рішення поки немає. Фірма заявила, що буде вивчати реакцію публіки на шоу-кар.