Паркетник Volkswagen Volkswagen SUV буде випускатися в Росії

Паркетник Volkswagen Volks-SUV будет выпускаться в России

Останнє поповнення в родині кросоверів марки — T-Roc — буде продаватися далеко не на всіх ринках. Зате деякі країни замість «ти-року» отримають іншу модель близького розміру.

Компанія Volkswagen неодноразово говорила про розширення лінійки кросоверів. Вони повинні заповнити всі класи, а часом і проміжки між ними. Виявилося, все ще серйозніше. У деяких сегментах у марки буде по декілька машин. На конференції фірми глава бренду Герберт Дисс розповів про новачка, розташованому під Тигуаном. І це вже не відомий T-Roc, ні T-Roc Cabrio, ні китайський T-Roc (T-Rocstar), ні навіть T-Cross. Ще один субкомпакт поки фігурує під внутрішнім умовним позначенням Volks-SUV (у вільному перекладі «народний паркетник»). У серії він отримає інше ім’я.

Паркетник Volkswagen Volks-SUV будет выпускаться в России

Німці представили один тизер Volks-SUV. Перед нами щось на зразок сильно усохшего Терамонта, але дзеркала на ніжках тут як у Тігуан, тигуановский ж і бампер. А ось рельєф на боковинах інший (ребро проходить над ручками, як у Туарега).

Спершу цей автомобіль почне випускати СП SAIC-Volkswagen, і це буде перший VW, що експортується з Китаю. Автомобіль повинен бути представлений вже в серпні. Першими його зможуть купити, звичайно ж, китайці. Однак, за словами глави Фольксвагена з продажу Юргена Штакмана, Volks-SUV перетворився з регіонального проекту в глобальний. У 2020 році цю ж модель почнуть збирати заводи Фольксвагена в Аргентині, Мексиці і Росії — передає слова боса видання Automotive News Europe.

Паркетник Volkswagen Volks-SUV будет выпускаться в России

Плани компанії з седанів і кросоверів на цей рік. Як бачимо, в Піднебесній з’явиться два нових компактних кросовера, чиї торгові найменування ще не оприлюднені. А крім того, в Китаї чекають подовжений T-Roc і довгобазовий Tiguan в «підключається» гібридному виконанні.

Субкомпакт Volks-SUV розділить з численними побратимами поперечну модульну платформу MQB. Він буде трохи коротше Тігуан, але при цьому вище субкомпактного «ти-року» і більш незграбним. Про деталі начинки говорити рано. Відомо, що машина буде представлена на багатьох ринках, у тому числі в США. Але не в Європі. Там у зазначеному сегменті честь бренду доручено відстоювати «ти-року» на пару з «ти-кросом» (він вийде у світ до кінця нинішнього року). Після розгортання виробництва на декількох заводах глобальний випуск Volks-SUV повинен скласти 400 000 штук на рік. Також представники фірми згадали, що до 2020 року вся лінійка кросоверів і позашляховиків Фольксвагена складе 20 моделей, які забезпечать 40% продажів марки.

Бонус

Паркетник Volkswagen Volks-SUV будет выпускаться в России

Прем’єра нового Туарега відбудеться в Пекіні 23 березня. До цього моменту повинен завершитися вояж німецького мандрівника Райнера Цитлоу, відомого низкою рекордів за перехрестям континентів на машинах. Першого березня він відправився на Туарегу з Братислави (де випускають цю модель) в Пекін. За планом, Цитлоу подолає за 23 дні 16 000 км. Маршрут проходить через 11 країн, у тому числі через Росію і Казахстан.