Паркетник Mitsubishi Eclipse Cross адаптувався до Росії

Паркетник Mitsubishi Eclipse Cross адаптировался к России

До нас приїдуть Эклипсы, зібрані на японському заводі в Окадзакі. На ринок Європи модель вийшла в жовтні 2017-го. Найбільш успішним з продажу став січень: реалізовано 2794 штуки. Більш свіжих даних поки що немає.

У
кросовера Mitsubishi Eclipse Cross в нашій країні буде п’ять варіантів виконання. Ціни і комплектації ми дізнаємося 19 березня, «живі» машини з’являться у дилерів в кінці квітня. А сьогодні японці розповіли, як модель пристосувалася до російських реалій. Головна і вже очікувана новина полягає в тому, що безальтернативний турбомотор 1.5 дефорсовано зі 163 до 150 л. с. Зате можна заощадити на транспортному податок, заливати в бак бензин АІ-92, так і максимальний крутний момент колишній — 250 Н•м.

Паркетник Mitsubishi Eclipse Cross адаптировался к России

Алюмінієва «турбочетвірка» з індексом 4B40 вважається новою. Щоб домогтися повної потужності, двигун доведеться крутити до 5500 об/хв. Стелю тяги доступний в діапазоні 2000-3500 обертів.

Оголошено, що «в базі» Eclipse Cross оснащується п’ятьма електронними помічниками водія, моніторингом тиску в шинах, протівотуманкамі, клімат-контролем, аудіосистемою з чотирма динаміками, опаленням передніх сидінь і 18-дюймовими колісними дисками. У версіях подорожче покупці виявлять комплекс активної безпеки, проекційний дисплей, підігрів лобового скла, керма і всіх крісел, преміальну «музику» Rockford Fosgate, панорамний дах з люком.