Nissan буде продавати мільйон електрифікованих машин

Nissan будет продавать миллион электрифицированных машин

Паркетник IMx стане серійним через кілька років. До того моменту, можливо, буде доведена до розуму вже випробувана система зв’язку мозку водія з машиною Brain-to-Vehicle.

Рівня продажів в один мільйон автомобілів на батареях в рік (як чистих електрокарів, так і гібридів з системою e-Power) компанія Nissan збирається досягти до 2022-го року. Згідно плану Nissan M. O. V. E to 2022, компанія створить вісім нових електрокарів, в тому числі кей-кар для Японії, вийде з цілою когортою електромобілів на китайський ринок (під кількома брендами, у тому числі з продукцією СП eGT New Energy Automotive), побудує серійний варіант концепту Nissan IMx, а також електрифікує моделі Infiniti.

Nissan будет продавать миллион электрифицированных машин

Концепт IMx був оснащений парою електродвигунів (по одному на осі), видавали сумарно 435 к. с. і 700 Н•м. Заявлений запас ходу на одній зарядці понад 600 км.

Зауважимо, що у спорідненої компанії Renault теж є амбітні плани по електромобілям, і в цілому альянс Renault-Nissan-Mitsubishi збирається зміцнити своє лідерство в загальній кількості батарейних машин. По даному параметру з ним мало хто зможе посперечатися, хіба що концерн Volkswagen.

Nissan будет продавать миллион электрифицированных машин

У нинішньому місяці копання провела тести сервісу Easy Ride з надання послуг таксі-роботів. Комерціалізацію такої системи фірма обіцяє на початку 2020-х.

Також ніссанівці пообіцяли розвивати автопілот ProPILOT. До 2022 року він буде поширений на 20 моделей на 20 ринках. Далі його можливості будуть нарощуватися (рух зі зміною смуг, завдання пункту призначення) аж до появи версії, що дозволяє водієві стежити за дорогою (зараз навіть при включенні автоматики спостерігати за обстановкою все одно необхідно). Крім того, до 2022 року всі моделі Nissan, Infiniti і Datsun на ключових ринках стануть підключеними до Мережі. Заради цього створюється хмарний ресурс Alliance Cloud Connected з підтримкою різних сервісів і єдиним механізмом комунікації для всіх машин альянсу.