Morgan Aero GT названий екстремальної моделлю марки

Morgan Aero GT назван самой экстремальной моделью марки

Абсолютно всі кузовні панелі нові. «Жалюзі» в передніх крилах і на даху, задній дифузор значно збільшують притискну силу, що доведено при комп’ютерному моделюванні. Емальовані значки GT, помітні на жовтому тлі, виготовлені британським ювеліром.

Д
вухдверка Morgan Aero 8 йде на спочинок і забирає з собою заслужений «атмосферник» BMW V8 4.8 (367 к. с., 490 Н•м). Цей двигун разом з шестиступінчастою «механікою» встановлений на спеціальному прощальному виданні Morgan Aero GT, чия прем’єра сьогодні відбудеться в Женеві. Компанія заявляє, що нічого екстремальніше раніше не будувала. Всього буде зібрано вручну вісім автомобілів. Кожен оцінений в 120 000 фунтів (9,4 млн рублів), за винятком податків, і вже розподілено по дилерській мережі Morgan Global Retailor.

Morgan Aero GT назван самой экстремальной моделью марки

Як і стандартний Aero 8, версія GT набирає сотню за 4,5 с і досягає максимальних 274 км/ч. Інженери відділу спеціальних проектів Моргана кажуть, що замінили обидві настроювані підвіски, але не пояснюють, у чому принципова різниця.

Фотографій салону не представлено. Мабуть, тому, що двох однакових автомобілів в цій серії бути не може. Шеф-дизайнер Джон Уеллс проведе індивідуальну консультацію з усіма клієнтами і надасть їм можливість стежити за будівництвом своєї машини, яке займе 8-10 тижнів. Для оздоблення інтер’єру покупцям запропонують розширений вибір дерев’яних варіантів… Також на виставці в Швейцарії свій 50-річний ювілей святкує модель Morgan Plus 8.

Morgan Aero GT назван самой экстремальной моделью марки

Британці запевняють, що це «один з найбільш легких автомобілів з V8 в світі». Його маса — всього лише 1100 кг. Темно-синій колір з жовтими акцентами віддає данину поваги першого покоління Плюса, відомому як MMC11.

Святкова спецсерія Morgan Plus 8 50th Anniversary Edition обмежена 50 екземплярами. Вона нагадує, що «плюс-восьмий» з’явився в 1968 році. Коли двигун Rover V8 припинив своє існування в 2004-му, випуск був припинений і знову запущений в 2012-му, вже з мотором від BMW, який тепер відправлений у відставку. За піввікову історію модель знайшла понад 6000 покупців і йти на пенсію не збирається. У нинішньому вигляді Morgan Plus 8 розмінює сотню за 4,5 с і досягає 250 км/ч.