Моделі суконь

Абсолютно не важливо, чи є плаття романтичним легким нарядом або представляє варіант строгого крою, плаття назавжди залишиться одним з найбільш елегантних і жіночних нарядів в інтернет-магазин жіночого одягу Bolf.ua. Вік сукні рівний віку самого людського роду. Сама історія костюмів включає в себе величезну кількість різних інтерпретацій наряду, маючи варіації від простого, дуже схожого на сорочку сукні, яке носили в Вавилоні, до розкішних суконь, створених в середні століття. До п’ятнадцятого століття плаття було нейтральною одягом, яку носили як жінки, так і чоловіки.

Тільки через кілька століть жіночий одяг став повністю відрізнятися від чоловічої. Змінювалися тканини, крій сукні. Відповідно до поточної модою і часом плаття було або облягає, або вільним, відповідно підкреслювало форму тіла або ж приховувало її. Іноді плаття могло підкреслювати окремі частини тіла, наприклад стегна, талію, плечі. Футболка могло мати глибоке декольте або ж, навпаки, шилося з глухим коміром; прикрашалося декоративними елементами, наприклад, мереживами, рюшами або вишивкою. У житті виникали різні ситуації, які вимагали для себе відповідних нарядів, що відповідно призвело до того, що з’явилися вечірні, весільні, бальні сукні, а також практичні сукні для подорожей, легкі літні сукні, домашні та повсякденні сукні, які могли вдягатися по різних випадках

Плаття-туніка

Плаття-туніка має на увазі під собою подовжене плаття вільного крою. Воно часто має трапецієподібний силует і оснащено коміром-апаш, поясом, а також застібками.

Жіночі брюки: моделі та стиль Штани, всупереч поширеній думці, це одяг жінок, а не чоловіків. Згідно з історичними джерелами, штани в давнину були атрибутом саме жіночого гардеробу, тоді як чоловіки носили виключно спідниці або туніки (сукні).

Жіночий одяг Споживчий ринок жіночого одягу сьогодні дійсно різноманітний.

Трикотажний одяг Трикотаж завжди був популярною одягом. Однак дана матерія далеко не завжди може зберігати свою форму і якість в процесі носіння.

Жіночі кофти: вибираємо фасон Кожен сезон рекламує свої моделі жіночих кофт. Проте яким би не був крій, дана одяг завжди залишається затребуваною, зручною в побуті і повністю універсальною.

Футболки для молодят Футболки для молодят з кожним днем ​​набувають все більшої популярності і поширеність у подружжя, чиї почуття ще не втратили запал, а пристрасть продовжує наповнювати їх серця.

Дизайнерська біжутерія Протягом багатьох століть жіноча половина людства, користуючись біжутерією, підкреслювала тим самим свою привабливість.

Норкові шуби В якому б напрямку не розвивалася індустрія моди і світової хутряний ринок, норкові шуби незмінно залишаються в тренді, зважаючи показником смаку, стилю і статусу.

Мода ранньої осені Згідно з народною мудрістю, про підготовку саней необхідно подбати влітку. Однак світові подіуми, як відомо, абсолютно байдужі до даного виду транспорту.

Футболки та майки – невідокремлений предмет будь-якого гардероба Сьогодні незвичайної річчю нікого не здивуєш. Полиці магазинів одягу заповнені різними моделями самих різних забарвлень і фасонів, в зв’язку з чим, багато потенційних покупців задаються питанням – яку ж одяг вибрати?