Модель Lincoln Aviator відродилася в статусі концепту

Модель Lincoln Aviator возродилась в статусе концепта

Ім’я моделі зобов’язує Девіда Вудхауса, шеф-дизайнера Лінкольна, проводити аналогії з птахами і літаками у небі: хвилясті лінії, врівноваженість, витонченість. Колір кузова Flight Blue доповнюють хромовані деталі і глянцево-чорні акценти.

Серійний Lincoln Aviator вийде на американський ринок в 2019 році, а сьогодні в Нью-Йорку представлений прототип, який на шляху до конвеєру якщо і зміниться, то несильно. Семимісна махина з несучим кузовом побудована на задньопривідній платформі і оснащена якимсь битрубомотором, які працюють у складі гібридної силової установки. Заявлено, що Aviator могутніше, ніж багато сьогоднішні суперкари.

Модель Lincoln Aviator возродилась в статусе концепта

Ні час зарядки, ні запас ходу не озвучені. Інформаційний вакуум змушує будувати здогади. Швидше за все, під капотом Авіатора ховається EcoBoost V6 2.7, як у Наутілуса, а в парі з ним працює восьмиступінчастий «автомат».

Модель Lincoln Aviator возродилась в статусе концепта

Фордовський медіацентр Sync у Лінкольні отримав 12-дюймовий дисплей. Передні крісла пропонують 30-позиційну налаштування і масаж. Сидіння другого ряду відкидаються і зсуваються вперед, відкриваючи доступ на гальорку.

За безпеку відповідає новітній комплекс Co-Pilot360, але у Авіатора того ж є фронтальна камера, яка спостерігає за дорогою перед автомобілем, щоб підвіска заздалегідь налаштувалася для проходження нерівностей. Особливо американці пишаються функцією Phone as a Key: смартфон повністю замінює собою ключ і може розблокувати замки, відкрити багажник, запустити двигун, знайти Aviator на переповненій стоянці. Так Lincoln намагається перевершити очікування любителів розкоші. Досить імовірно, впроваджені на Авіатор новації ми побачимо на кросовер Ford Explorer наступного покоління.

Історія Леонід Попов

Модель Lincoln Aviator возродилась в статусе концепта

Порівняно з Експлорером, у «першого» Авіатора були інші решітка радіатора, фари, ліхтарі, капот, п’ята двері, бампери та оформлення салону.

Перше покоління моделі Aviator (2002-2005 рр.) являло собою перекроєний тодішній Ford Explorer. Великий автомобіль (довжина 4910 мм, колісна база 2888 мм) комплектувався мотором V8 4.6 (306 л. с., 407 Н•м) і п’ятидіапазонним «автоматом», заднім або повним приводом на вибір. Продажі йшли мляво, і від Авіатора американці відмовилися, а в кінці 2006 року його замінили на «перший» MKX, кросовер трохи меншого розміру і на іншій платформі (по суті це був перелицьований Ford Edge першого покоління).