Марка Hyundai створила підрозділ потужних машин

Марка Hyundai создала подразделение мощных машин

Новітній на сьогоднішній день «гарячої» моделлю Hyundai є хетчбек Veloster N з наддувний «четвіркою» 2.0 (275 л. с., 353 Н•м) і шестиступінчастою «механікою». Перед ним побачила світ п’ятидверка Hyundai i30 N з тим же силовим агрегатом.

В
у березні компанії Hyundai Motor з’явився відділ високопродуктивних автомобілів і автоспорту (Hyundai High Performance Vehicle & Motorsport Division). Ця структура зосереджена на моделях одного бренду, в той час як аналогічне по суті підрозділ Альберта Бирманна також працює над моделями марок KIA і Genesis. Новому «дивізіону» потрібен керівник, і корейці, за традицією, переманили на цю посаду спеціаліста з BMW. Пост зайняв 55-річний німець Томас Шемера.

Марка Hyundai создала подразделение мощных машин

Кар’єру в BMW Шемера почав відразу після закінчення університетів Бохума і Мюнхена в 1987 році. Він пройшов шлях від інженера-проектувальника до віце-президента з продажу в Китаї та Німеччині. Перед приходом у Hyundai Томас очолював BMW M і BMW Individual в Північній і Південній Америці.

«Томас Шемера, з досвідом роботи на всіх основних ринках, вважається одним з найвідоміших фахівців у галузі високопродуктивних автомобілів. Я дуже радий, що він приєднався до нас», — заявив Альберт Бірманн. Призначенець пообіцяв використовувати всі накопичені за 30 років знання, щоб внести істотний внесок в розвиток Hyundai і забезпечити клієнтам «чисте задоволення від водіння».