Марка Ford анонсувала дві позашляхові моделі

Марка Ford анонсировала две внедорожные модели

Абсолютно нова модель — «ще не названий маленький позашляховий кросовер». Ми вважаємо, це буде приблизно такий самий компактний повнопривідник, як Jeep Renegade.

Президент Форда Джеймс Хакетт зібрав американських журналістів і розповів їм про плани компанії до 2020 року. Стратегія грунтується на трьох китах — це пікапи, сегмент SUV і комтранс. «Блакитний овал» перетрусить 75% лінійки і випустить дві нові моделі: позашляховик Bronco і якийсь компактний всюдихід. Притому Ford F-150, Mustang, Explorer, Escape і той же Bronco стануть гібридами. Разом з батареєю наступного покоління з’явиться перший з шести запланованих електромобілів.

Марка Ford анонсировала две внедорожные модели

Зліва — перше зображення Bronco після концепту 14-річної давності. Праворуч — купе Shelby GT500, топова модифікація Мустанга. Обох автомобілів публіка відверто зачекалася.

Обіцяний пакет безпеки Ford Co-Pilot360, що включає автоторможение, моніторинг мертвих зон та розмітки, камеру заднього виду і автоматичне перемикання світла фар. З 2019 року всі моделі Форда подружаться з швидкісним стандартом зв’язку 4G LTE. Підтверджений вихід «зарядженої» модифікації Ford Explorer ST. Відділення Ford Performance має наростити продажі на 71%. «Наша пристрасть до відмінних автомобілів зараз сильніше, ніж коли-небудь», — підсумував Хакетт.