Ліфтбек Volkswagen Arteon R-Line з’явиться на публіці в кінці березня

Лифтбек Volkswagen Arteon R-Line явится на публике в конце марта

Трохи перекроєний передній бампер «ер-лайну» отримав повітрозабірники з глянцево-чорним оздобленням, а на кришці багажника з’явився тонкий спойлер такого ж кольору.

Восени нинішнього року до американським покупцям добереться великий ліфтбек Volkswagen Arteon. Щоб залучити додатковий інтерес до моделі, компанія підготувала до майбутніх автосмотринам в Нью-Йорку візуально оспортивленный варіант Arteon R-Line. Ми вже бачили його мигцем. Тепер розробники видали більше інформації.

Лифтбек Volkswagen Arteon R-Line явится на публике в конце марта

Крім шильдиків зовні і всередині, R-Line відрізняється від бази оригінальними 19 або 20 дюймовими алюмінієвими колесами на вибір. В салоні: накладки на пороги і педалі з нержавіючої сталі, новий металевий декор, контрастна прострочки на кермі і селектор трансмісії, підрульові перемикачі, чорна оббивка стелі.

Всі модифікації Артеона для США будуть оснащуватися двигунами 2.0 TSI і восьмиступінчастим «автоматом» в поєднанні з переднім приводом (за умовчанням), і у всіх виконаннях буде доступний повний привід як опція. На інших ринках у дволітрового мотора є два рівня форсування: на 190 280 сил. У США, як мінімум, буде представлений старший варіант з цих двох. Причому версія R-Line буде доступна з самого початку продажів. Додамо, що, за неофіційними даними, компанія готує «гарячу» варіацію Arteon R знову з даним агрегатом VR6 3.0.