Ліфтбек Lada Granta поступився Весті завод в Іжевську

Лифтбек Lada Granta уступил Весте завод в Ижевске

За результатами минулого року, Granta (у обох кузовах) стала другою за популярністю легковиком у Росії, але знову поступилася «корейцям». Замість Соляріса на перше місце водрузился седан Kia Rio. Він зберігає лідерство за підсумками перших двох місяців 2018-го.

До
онцерн “АвтоВАЗ” завершив оптимізацію логістики, розпочату в грудні. Тепер ліфтбек Lada Granta буде випускатися там же, де і седан — в Тольятті. А завод в Іжевську, розлучившись з Грантой, цілком і повністю сконцентрується на виробництві сімейства Lada Vesta. З Іжевська довелося вивезти понад 500 одиниць обладнання. На тольяттінської майданчику персонал пройшов навчання, залучені додаткові співробітники, введений двозмінний режим роботи.

Лифтбек Lada Granta уступил Весте завод в Ижевске

Якщо позиції Вести міцні, то хетчбек Lada Xray в січні-лютому демонструє падіння попиту. У річному численні, за даними агентства «Автостат», продажі знизилися майже на 10%.

Відрадно, що на час переїзду продажу п’ятидверній Лади не зупинялися, оскільки необхідний запас для дилерської мережі був створений заздалегідь. Відтепер всі Гранти, Калини, Датсуны і Xray будуть варитися в одному тольяттінському котлі, а Вести — в іжевському, що дасть можливість АвтоВАЗу заощадити на транспортування вузлів і деталей. Чи виграє щось споживач, подивимось.