Купе Rolls-Royce Wraith Luminary здивувало спецефектами

Купе Rolls-Royce Wraith Luminary удивило спецэффектами

В дверних панелях використані вставки з добірного дуба, видобутого в Чехії. Пористий шпон зсередини осявають 176 світлодіодів, створюючи гіпнотичний візерунок. «Космос» включається однією кнопкою.

У перекладі з англійської Luminary означає «світило». Їм, як відомо, може бути не тільки Сонце, але й видатна людина. Саме таким людям присвячено колекційне видання купе Rolls-Royce Wraith, що включає 55 автомобілів. Як і в попередніх спецсериях Примари, англійці приділили особливу увагу спецефектів, раніше не застосовувалися в автопромі. Приміром, зоряне небо на стелі вже було, але тепер 1340 вогнів волоконної оптики імітують падіння метеорів: вісім зірочок у випадковому порядку пролітають над передніми сидіннями.

Купе Rolls-Royce Wraith Luminary удивило спецэффектами

Налаштування віртуального небосхилу займає 20 годин. Зірки падають переважно над водієм, підкреслюючи його статус. Тій же меті служать світлі передні крісла, які контрастують з антрацитовими задніми.

Купе Rolls-Royce Wraith Luminary удивило спецэффектами

Кузов пофарбований у новий колір Sunburst Grey, який в променях сонця змінює сірий відтінок на теплі мідні тони. Його пронизують завдані вручну смужки Sunburst Motif, випромінюють глибоке емоційне тепло. Ефект «ранкової зорі» підтримують колісні диски.

Вуглепластик з вплетеним алюмінієм теж був? Не біда. Британці створили «тканина» зі сталевих ниток діаметром 0,08–0,19 мм. Її виробництво в «чистій кімнаті» займає три дні, зате центральний тунель і двері прикрашає унікальний матеріал. Московський офіс компанії Rolls-Royce повідомив Драйву, що купе Luminary можна буде замовити і в Росії. Ціни не названі. Для розуміння: «звичайний» Wraith зараз стоїть 19,9–25,5 млн рублів.