Кросовер Toyota RAV4 змінить покоління в кінці березня

Кроссовер Toyota RAV4 сменит поколение в конце марта

Здається, що перше фірмове зображення ні про що. Однак силует адже зовсім інший. Нині у компактів прийнято відчутно зростати в розмірах, і напевно RAV4 винятком не стане.

Про
офіційно: прем’єра моделі Toyota RAV4 п’ятого покоління відбудеться 28 березня, в перший прес-день автошоу в Нью-Йорку. Чому саме там? Дивимося статистику продажів за 2017 рік: американці купили 407 594 Рафіка (зростання на 15,7%), а китайці — 128 545. З великою часткою ймовірності можна припустити, що RAV4 переїде на платформу з архітектури TNGA і дебютує як топовий гібрид.

Кроссовер Toyota RAV4 сменит поколение в конце марта

Січневі знімки папараці говорять про те, що концепт Toyota FT-AC був побудований не дарма. Округлі колісні арки поступляться місцем «прямокутним», передок стане вертикальнішою і агресивніше, щоб RAV4 остаточно позбувся від клейма «жіночої машинки».

Кроссовер Toyota RAV4 сменит поколение в конце марта

У нашій країні за підсумками 2017 року RAV4 зайняв в сегменті третє місце з результатом продажів в 32 931 автомобіль. Попереду йдуть Renault Duster (43 828 штук) і, звичайно, Hyundai Creta (55 305).

Про силових агрегатах немає і натяку. Навряд чи RAV4 перейде на одні лише турбомотори, але відмовитися від дизелів в Європі, як це зробив Auris, цілком здатний. Час нині такий. Російський офіс Тойоти поки не готовий назвати терміни прибуття «п’ятого» Рафіка в нашу країну. Нещодавно оприлюднений план на 2018 рік про компактний кросовер нового покоління нічого не говорить. Втім, штаб-квартира вміє робити сюрпризи.