Кросовер Mazda CX-3 помітно покращився всередині

Кроссовер Mazda CX-3 заметно улучшился внутри

В решітці радіатора змінилося розташування планок, по кутах переднього бампера з’явилися хромовані смужки, які візуально переходять в хромовані вставки внизу дверей (замість матово-сірих).

Субкомпактний паркетник Mazda CX-3 вже переживав маленьке оновлення, в основному торкнулося техніку, а тепер на автосалоні в Нью-Йорку компанія представила куди сильніше перероблений автомобіль. На цей раз фірма скоригувала і зовнішність, і салон свого творіння, а також доклала руку до двигуна і шасі.

Кроссовер Mazda CX-3 заметно улучшился внутри

У світлодіодних ліхтарів змінився малюнок і рельєф. Також дизайнери подарували машині нові 18-дюймові колісні диски зі спицями хитромудрої форми.

В інтер’єрі з’явилася штучна замша на передній панелі і повністю перекроєний тунель. Замість ручного гальма стоянки — електричний з функцією автоматичного утримання, що дозволило перекомпонувати кнопки й тумблери, а також змінити розташування підстаканників і збільшити нішу під мобільник в центральній консолі. Також спереду додано центральний підлокітник з м’якою оббивкою.

Кроссовер Mazda CX-3 заметно улучшился внутри

Забарвлення салону стала більш суворою за основним сірим кольором, але кільця навколо повітроводів придбали червоний відтінок, подібний нового доступного колеру для кузова Soul Red Crystal.

Бензиновий двигун Skyactiv-G 2.0 з безпосереднім уприскуванням був перенастроєний. Тепер він видає більше моменту у всьому діапазоні оборотів. Трохи збільшені виявилися і максимальний крутний момент (з 198 до 201 Н•м) і потужність (з 147 до 150 л. с.). Ще було знижено внутрішнє тертя і підвищена паливна ефективність. Двигун, як і раніше, доповнює система поліпшення керованості G-Vectoring Control, яка крихітними коригуваннями моменту на валу змінює завантаження провідних коліс і сили в плямі контакту, тим самим підвищуючи точність відгуків. Ще більш гостру керованість забезпечують перенастроенные підсилювач керма і підвіска.

Кроссовер Mazda CX-3 заметно улучшился внутри

Вперше в старших версіях CX-3 доступні повністю шкіряні сидіння (вони можуть бути білими або чорними). Перероблені передні крісла, отримали высокоплотную уретановую піну. На другому ряду з’явився підлокітник з підстаканниками.

Крім усього перерахованого, розробники поліпшили шумоізоляцію кросовера, зокрема, зробили товщі дверні панелі і скло в задніх дверях. Замінені були і штатні шини, які за запевненням компанії краще поглинають удари від нерівностей і володіють кращим зчепленням з дорогою. Продажі оновленої Мазди CX-3 як в США, так і на ряді інших ринків почнуться вже нинішньої весни.

Було — стало

Кроссовер Mazda CX-3 заметно улучшился внутри