Кросовер Chevrolet Traverse буде продаватися в Росії

Кроссовер Chevrolet Traverse будет продаваться в России

У Сполучених Штатах повнопривідний Traverse у виконанні LT коштує $39 895-44 695, а в комплектації Premier ― $48 895. Російські ціни поки не названі, але можна припустити, що прайс-лист буде починатися приблизно з 2,8 млн рублів. Для порівняння, Ford Explorer і Volkswagen Teramont коштують від 2 849 000 і 2 799 000 рублів відповідно.

Більше ніяких Aveo і Крузо ― в російській гамі Chevrolet залишилися тільки споконвічно американські моделі. Це купе Camaro, спорткар Corvette і рамний позашляховик Tahoe з нерозрізним мостом ззаду і знижуючим рядом в повнопривідної трансмісії. А в травні 2018 року з американського заводу Lansing Delta Township (штат Мічиган) в Росії почнуться поставки сімейного кроссовера Chevrolet Traverse другого покоління, який дебютував на автосалоні в детройті в січні 2017 року. До речі, Росстандарт вже видав схвалення типу транспортного засобу (ОТТС) на нову модель.

Кроссовер Chevrolet Traverse будет продаваться в России

Мультимедійна система з дисплеєм восьмидюймовим підтримує Android Auto і Apple CarPlay і доповнено ТВ-тюнером і DVD-програвачем. Підігрів рульового колеса і сидінь другого ряду, бездротову зарядку для смартфона і аудиоустановку Bose з десятьма динаміками ми також побачимо серед обладнання.

Кроссовер Chevrolet Traverse будет продаваться в России

Конфігурація салону в залежності від версії розрізняється кількістю місць в середньому ряду (два або три). Обсяг багажника варіюється в межах 651-2789 л. Двері вантажного відділення піднімається автоматично і не вимагає торкань при цьому.

Traverse являє собою повнорозмірний кросовер. Його довжина досягає 5189 мм, а ширина і висота ― 1996 і 1795 мм відповідно. Відстань між осями простягається на 3070 мм. Такі кросовери, як Ford Explorer, Mazda СХ-9 і Volkswagen Teramont, коротше цього Chevrolet і поступаються йому за розміром колісної бази. На нашому ринку Traverse буде продаватися в семи – або восьмимісному виконанні, а в списку оснащення з’являться шість подушок безпеки, шкіряна обробка сидінь, трьохзонний клімат-контроль, підігрів та вентиляція передніх крісел, камери кругового огляду, мультимедійний комплекс з навігацією, системи автогальмування та утримання в смузі.

Кроссовер Chevrolet Traverse будет продаваться в России

У Росії Chevrolet Traverse буде оснащуватися повним приводом, що підключається з багатодисковою муфтою на задній осі. Водій зможе вибрати один з трьох режимів роботи трансмісії ― Normal, 4×4/Snow і Off-Road.

Росіянам запропонують дві комплектації (LT та Premier), але по частині вибору силових агрегатів, на жаль, не буде. Нашим Траверсах покладений тільки шестициліндровий 3.6 з безпосереднім уприскуванням і віддачею 318 сил і 360 Н•м. Коробка передач ― виключно девятиступенчатый «автомат». Шкода, що в представництві ставлять Traverse у свідомо програшну позицію на ринку. Адже у більшості конкурентів на російському ринку є мотори потужністю менше 250 сил, і саме на такі модифікації припадає найбільший попит. Гаразд, не стали сертифікувати для нас версію з турбомотором 2.0, але «атмосферник» V6 могли б і дефорсировать.