Кросовер Cadillac XT4 розкриє свої секрети в кінці березня

Кроссовер Cadillac XT4 раскроет свои секреты в конце марта

Побоювання, що новачок опиниться зменшеною копією Кадилака XT5, на щастя, не виправдовуються. У моделі хоч і загальнокорпоративний, але власне обличчя.

Про
офіційно оголошено, що прем’єра компактного паркетника Cadillac XT4 відбудеться 27 березня, за день до відкриття для преси Нью-Йоркського автошоу, де модель буде живцем. На ринок США кросовер вийде восени. Згідно з прогнозами, під капотом виявиться бензинова «турбочетвірка» 2.0 (275-276 л. с.), спарена з восьмиступінчастим «автоматом». Привід — передній або повний. Буде і гібридна версія.

«Вони кажуть, нових ідей немає. Зробіть сіквел, це перевірена річ, кажуть вони. Ми відповідаємо: сиквелами шлях займається хто-небудь інший». Таким текстом супроводжується видеотизер під пісню Бруно Марса Uptown Funk.

Відеоролик вище дозволяє розглядати світлодіодні фари і ліхтарі, сітчасту решітку і рельєфний капот. Cadillac підтвердив: XT4 отримає трасовий автопілот Super Cruise, який дебютував на седані CT6. Передбачувана початкова ціна Кедді — близько $33 000 (1,9 млн рублів). Переростку компактного сегмента доведеться зіткнутися з такими сильними суперниками, як Mercedes GLA, BMW X2, BMW X1 і Audi Q3.