Концепт Tata EVision здивував незвичайним дизайном Індії

Концепт Tata EVision удивил необычным для Индии дизайном

Розміри не названі. Фари і фальшрешетку підкреслює Humanity Line («гуманна лінія») з матового алюмінію. Дивно виглядає невисоке лобове скло з чорною окантовкою, так і двірників немає. Вузенькі бокові дзеркала — теж спірне рішення.

До
компанія Tata Motors відзначила 20-річний ювілей своїх виступів в Женеві презентацією концептуального седана Tata EVision. Вже з назви зрозуміло, що це електромобіль. Четырехдверка використовує архітектуру OMEGA EV, тобто модифіковану платформу LR-MS (D8) від Ленд Ровера Discovery Sport. На неї ж, з застереженнями, заснований шоу-кросовер Tata H5X. Обох також пов’язує нова дизайнерська філософія Impact 2.0, породжує не схожі один на одного продукти.

Анімовані задні ліхтарі є частиною «рогатки»: якщо подумки потягнути за логотип на кормі і відпустити машину, вона кинеться вперед. Судячи по ролику, їздити седан ще не вміє. Це неходовий макет, тому і характеристики не оприлюднені.

Концепт Tata EVision удивил необычным для Индии дизайном

Центральний тунель відсутня. На передній панелі, крім цифровий прибирання, є два інтерфейси, які з’являються, коли це необхідно. Дерево, схоже, натуральне — інтер’єр оброблений матеріалами ручної роботи. Панорамний дах прикрашена орнаментом.

В описі машини згадуються передові системи управління енергією, розширений людино-машинний інтерфейс, геопространственное картографування, хмарні обчислення тощо. Зрозуміло, що образ гіпотетичний. Але Таті вдалося побудувати, мабуть, саму симпатичну зовні машину у власній історії. І ми спостерігаємо у індійців ще один ривок у розвитку компанії після купе Tamo Racemo.