Концепт Renault EZ-GO заглянув у майбутнє безпілотне

Концепт Renault EZ-GO заглянул в беспилотное будущее

Довжина — 5200 мм, ширина — 2200, висота — 1600, колісна база — 3800 мм Споряджена маса — 1700 кг, включаючи 300 кіло батареї. Вхід організований через єдині двері на носі, яка складається з підйомною секції і пандусу.

В
цього року Groupe Renault представить цілу серію концептів на тему нової міської мобільності. Низка шоу-карів піде за прототипом Symbioz. Сьогодні в Женеві французи показали один з них — шестимісний шаттл Renault EZ-GO, наділений автопілотом четвертого рівня. У машини немає ні керма, ні педалей. Єдиний електродвигун встановлений на задній осі. Максимальна швидкість обмежена на зрозумілій позначці 50 км/ч. Є полноуправляемое шасі 4Control і власна зарядна станція у вигляді платформи (вона ж «автобусна зупинка»).

Реношники сподіваються, що подібні роботакси будуть затребувані як приватними компаніями, так і державними службами в якості громадського транспорту. Викликати Renault EZ-GO можна через додаток або з екрана в зупиночному павільйоні.

Концепт Renault EZ-GO заглянул в беспилотное будущее

Всередині сідоків чекають величезна площа скління, U-подібний диван, полиці для багажу з пристяжными ременями, дисплей спереду під стелею з інформацією про маршрут, індуктивна зарядка смартфонів. Пандус полегшує доступ пасажирам на інвалідному або в дитячій колясці.

Компанія кваліфікує EZ-GO як robo-vehicle. Зворушлива деталь: машину спеціально зробили низькою, щоб вона не заважала пішоходам милуватися краєвидами міста. Про свої наміри роботакси повідомляє іншим учасникам руху за допомогою світлодіодної ілюмінації. Основне обладнання автопілота упаковано в Control tower над заднім склом. Активна підвіска може збільшити кліренс на кілька сантиметрів для проїзду нерівностей. Серійний варіант EZ-GO навряд чи з’явиться до 2020 року.

Бонус

Концепт Renault EZ-GO заглянул в беспилотное будущее

Емблема S-Edition красується на крилах і підлогових килимках. Бічні дзеркала пофарбовані в колір Etoile Black. Зовнішній вигляд завершують 19-дюймові колісні диски Alizarine. Салон оброблений чорною шкірою з червоною прострочуванням.

Седан Renault Talisman прибув на Женевське шоу у нової спортивної версії S-Edition. Їй виділено найпотужніший для моделі бензиновий турбомотор 1.8 TCe (225 л. с., 300 Н•м), пов’язаний з семиступінчастим «роботом». По ідеї, це той же двигун, що ставиться на Megane RS і Alpine A110. Від звичайного Талісмана модифікація також відрізняється ексклюзивним оформленням. Продажі S-Edition в Європі почнуться у вересні. Поставки в Росію, на жаль, не плануються.