Концепт Genesis Essentia став першим електрокаром бренду

Концепт Genesis Essentia стал первым электрокаром бренда

Представлений в Нью-Йорку спорткар названий електричної інтерпретацією дводверки Gran Turismo в стилі «атлетичною елегантності». Купе створено «для протидії складнощів сучасного способу життя» і дає уявлення про майбутніх продуктах і технологіях фірми.

У команді дизайнерів Дженезиса під керівництвом Люка Донкервольке працюють вихідці з Bentley і Bugatti. Зрозуміло, у них руки сверблять створити щось феєричне, що виходить за рамки строгих седанів. І глава компанії Манфред Фітцджеральд вважає, що марку такі експерименти підуть тільки на користь: «Ми розуміємо наш обов’язок як виробника розкішних автомобілів створювати об’єкти бажання, запалювати пристрасть і натхнення, перевершувати очікування з точки зору технологій. Ось що таке концепт Genesis Essentia».

Концепт Genesis Essentia стал первым электрокаром бренда

Висота не перевищує 1,3 м. Доступ всередину полегшують двері типу «крила метелика». Світяться лазерної оптикою смужки Genesis Quad Lights, що грають роль фар і ліхтарів, за словами дизайнерів, вперше були використані на шоу-каре Genesis GV80, який перетвориться в серійний кросовер.

Концепт Genesis Essentia стал первым электрокаром бренда

В інтер’єрі панує розкішний мінімалізм, оскільки ніщо не повинно заважати взаємодії водія з машиною. Основна інформація виводиться на восьмидюймовий дисплей. Органи управління знаходяться на кермі і тунелі. В обробці застосовані шкіра, алюміній і оксамит.

Монокок і шасі виконані з вуглецевого волокна. Essentia оснащена декількома електродвигунами (ймовірно, по одному в кожному колесі), а I-образна батарея розташована в центральному тунелі. До 96,5 км/год купе має розігнатися за три секунди. Концепт володіє штучним інтелектом, який розпізнає господаря в обличчя, відбитками пальців, веде з ним діалог, самонавчається, тримає зв’язок з іншими машинами, інфраструктурою і «розумним» будинком. «Essentia втілює генетику бренду Genesis. Це ідеальна основа для нашої ДНК в майбутньому», — резюмує Донкервольке.