Концепт електрокара BMW iX3 з’явиться вже в квітні

Концепт электрокара BMW iX3 явится уже в апреле

До 2025 року в портфелі групи BMW має бути 25 електрифікованих моделей, у тому числі 12 чистих електрокарів.

Голова правління BMW Харальд Крюгер на щорічній конференції фірми підтвердив запуск електричного паркетника BMW iX3 в серію в 2020-м. Також він згадав, що в нинішньому році компанія покаже кілька концептів, що передвіщала майбутні електромобілі, і iX3 — один з них. «Докладніше — дізнаєтеся на найближчому автошоу в Пекіні», — заявив бос. Стало бути, якийсь прообраз батарейного вседорожника напевно і буде представлений вже на цій виставці, тобто в квітні.

Концепт электрокара BMW iX3 явится уже в апреле

Тестовий прототип «ікс-третього» на електротязі поки мало відрізняється від побратима з ДВС. Але в серії екстер’єр батарейної машини буде відчутно розходитися з попередником, запевняє видання BMWblog.

Характеристики iX3 ще не відомі, але легко передбачити для цієї моделі запас ходу на одній зарядці не менше 480 км, щоб вона могла на рівних змагатися з Ягуаром I-Pace або Мерседесом EQC. У Пекіні компанія, звичайно, не обмежиться електричним шоу-каром і покаже на публіці кілька нових машин, наприклад, запальне купе BMW M2 Competition. Додамо, що поки під маркою BMW виходив лише заряджається від розетки гібридний кросовер (на базі «ікс-п’ятий»), проте досвід з чисто батарейним паркетником у фірми є, навіть з серійним: ще в 2013-му СП BMW Brilliance створила електрокар Zinoro 1E на основі «ікс-першого».