Концепт BMW M8 Gran Coupe стане серійною моделлю в 2019-му

Концепт BMW M8 Gran Coupe станет серийной моделью в 2019-м

Жовтий колір ходових вогнів — лише данина концепту, а також візуальна відсилання до лемановской версії GTE. А ось фірмові «ніздрі» решітки радіатора, з’єдналися разом, як і на шоу-каре X7, — дійдуть до серійного варіанту моделі.

А
дріан ван Хойдонк, старший віце-президент групи BMW по дизайну, називає восьму серію новим флагманом, що поєднує «неперевершену спортивність і елегантність». Лише восени нинішнього року буде розкрито її «цивільний» первісток — купе «вісімка». Але вже зараз ясно, які ще моделі увійдуть в цю сім’ю: вже представлена гоночна версія M8 GTE, купе M8, кабріолет восьмої серії, а також купеподібний седан 8 Series Gran Coupe і його «гарячий» варіант M8 Gran Coupe. Зовнішність останнього можна уявити, орієнтуючись по концепту BMW Concept M8 Gran Coupe, що було показано на нинішньому автошоу в Женеві.

Концепт BMW M8 Gran Coupe станет серийной моделью в 2019-м

Ліхтарі на концепті в даному випадку сильно затоновані, але вони фактично вже серійні. Про це можна судити по «вісімці»-купе без камуфляжу, знімки якої потрапили в Мережу в січні. Салон концепту не був повністю готовий.

За попередніми даними, восьма серія на модульної платформі CLAR отримає шести – і восьмициліндрові мотори, ідентичні лінійці сьомої серії (у тому числі гібридну силову установку), а також топовий двигун V12 6.6. Ну а спортивне купе M8 і побратим M8 Gran Coupe обзаведуться наддувним агрегатом V8 4.4, як у седана M5, з віддачею понад 600 сил і, звичайно, повним приводом.

Низько розташовані фари, величезні повітрозабірники з похилими «крилами» і оформлення заднього бампера викликають у пам’яті концепт купе восьмої серії, і все ж Gran Coupe набагато ближче до серійного автомобіля.

Концепт BMW M8 Gran Coupe станет серийной моделью в 2019-м

Концепт пофарбований у колір Saleve Vert, який цікаво поєднується із золотисто-бронзовим відтінком окантовки «ніздрів» (або «нирок», кому як зручніше називати), вікон, гальмівних супортів і вихлопних патрубків. Дах концепту виконана з вуглепластика, як і частина аеродинамічних компонентів.

Компанія BMW заявила, що і 8 Series Gran Coupe, та M8 Gran Coupe будуть представлені протягом 2019 року. Вони битимуться з різними версіями таких моделей, як Porsche Panamera або п’ятидверний Mercedes-AMG GT. На ринку чотирьохдверні «вісімки» BMW будуть до кінця 2019-го — початку 2020-го.