Компанія Volkswagen посилить лінійку паркетників в Китаї

Компания Volkswagen усилит линейку паркетников в Китае

У рамках однієї презентації в Пекіні компанія вивела на сцену і машини, створені в головній компанії, і оригінальні автомобілі, підготовлені на кількох спільних підприємствах.

Крім світової прем’єри нового Туарега концерн Volkswagen показав у Піднебесній кілька цікавих кросоверів. Взагалі, протягом наступних трьох років на ринку Китаю з’явиться десять нових паркетників від Фольксвагена. Частина з них буде цілком знайома і покупцям на інших ринках, а частина виявиться оригінальною пропозицією.

Компания Volkswagen усилит линейку паркетников в Китае

Судячи по потрапили в мережу знімках, прототип Advanced Mid-Size SUV перетвориться в серійний паркетник з кількома варіантами оформлення.

Мабуть, найцікавішим тут є Advanced Mid-Size SUV від СП FAW-Volkswagen. Відомо, що ця машина є близьким родичем Тігуан, хоча зовні намагається наслідувати Терамонту (рельєф колісних арок) і «ти-року» (носова частина). Цікаво, що автомобіль дуже схожий і на майбутній «п’ятимісний Atlas» для ринку США, поки представлений лише у вигляді тізера. Але у того зовнішні дзеркала встановлені в куточках стекол, а не на ніжках на панелі дверей.

Компания Volkswagen усилит линейку паркетников в Китае

Автори моделі Powerful Family SUV кажуть, що надихалися Терамонтом, але насправді тут легко знайти відсилання відразу до декількох машин концерну Volkswagen.

Ще один прототип майбутньої серійної легковика умовно названий Powerful Family SUV (в серії ім’я може помінятися). Це творіння СП SAIC-Volkswagen теж засноване на платформі MQB, як і перераховані вище паркетники (не рахуючи Туарега, звичайно). Але зовнішність тут намальована заново. Хоча вона все одно являє собою мікст з вже знайомих рис. Автомобіль, чий тизер ми нещодавно бачили під ім’ям Volks-SUV, гратами і фарами схожий на Teramont, передній бампер тигуановский, а підштампуваннями над ручками дверей і скло — як у шкодовського Карока. До речі, ця модель повинна з часом доїхати до Росії і навіть локалізуватися.

Компания Volkswagen усилит линейку паркетников в Китае

Також в ході конференції був представлений серійний китайський варіант кросовера T-Roc.

З деталей оформлення T-Roc для Китаю (СП FAW-Volkswagen) виявився набагато ближче до європейського побратима, ніж нещодавно показаний концепт T-Rocstar. Але враження оманливе. Тут на 77 мм більше колісна база, на 84 мм — довжина кузова і на дев’ять міліметрів — висота. Для машини припасені наддувний агрегат 1.4 і семиступінчастий «робот».

Компания Volkswagen усилит линейку паркетников в Китае

Версія Tiguan L PHEV зовні відрізняється від звичайної декором на бамперах.

Крім того, СП SAIC-VW пообіцяв незабаром вивести на ринок гібридну заряжаемую від мережі версію моделі Tiguan L (вона ж в Європі — Tiguan Allspace) з бензоэлектрической установкою на основі агрегату 1.4. Взагалі, фольксвагеновцы приділяють багато уваги електрифікації моделей, і саме ринок Піднебесної тут особливо перспективним. За інформацією видання Motor1.com незабаром китайці побачать повністю електричний варіант седана Bora. У ході конференції представники Фольксвагена нагадали і про плани щодо виходу в Китаї електричного сімейства I. D. на платформі MEB, починаючи з хетчбека в 2020 році.