Класичний Mini Electric нагадав глядачам про плани компанії

Классический Mini Electric напомнил зрителям о планах компании

Класичний Mini Cooper для проекту був ретельно відреставрований і отримав яскравий червоний відтінок, а також білу дах. А ще автомобіль прикрашений емблемами Mini Electric у вигляді букви E, перетікає в електричну вилку.

З концептом Класичного Mini Electric «британський виробник автомобілів MINI ще раз демонструє свій апетит до чистого електричного водіння». Апетит, як відомо, приходить під час їжі. І поки компанія налагоджує на тестах серійний електричний хетчбек Mini, класичний сіті-кар, який здійснив «подорож» у часі, теж отримав електромотор.

Классический Mini Electric напомнил зрителям о планах компании

Потужність електроприводу не названа, як і параметри батареї. Та загалом вони не важливі: цей Mini — просто одиничний зразок, побудований для душі.

Классический Mini Electric напомнил зрителям о планах компании

Ззаду під круглою кришкою — зарядний порт. Проте в цілому в малюка ніщо не видає електрокар (хіба що відсутність вихлопної труби).

Перекроювання старого автомобільчика служить нагадуванням про шляху електрифікації, за яким вирушила марка. Після експерименту у вигляді партії батарейних Mini E у 2008-му, першого в своїй історії серійного гібрида (Cooper SE Countryman, 2017 рік) і торішнього концепту Mini Electric британці під патронажем материнської групи BMW мають намір представити серійний електромобіль в 2019 році, до 60-річчя класичного Mini. Він буде заснований на трьохдверному хетчбек і встане на конвеєр заводу MINI в Оксфорді. Додамо, що в минулому році компанія Jaguar продемонструвала цікавий приклад рестомода з одночасною конверсією — E-type Zero.