Гоночний електрокар Фольксвагена названий I. D. R Pikes Peak

Гоночный электрокар Фольксвагена назван I.D. R Pikes Peak

«Змагаючись на самому знаменитому пагорбі в світі, ми проведемо цінний тест на загальний розвиток електромобілів», — заявив член ради директорів VW Group Франк Вельш.

В електричному сімействі Volkswagen I. D. з’явився перший спортивний прототип. Свої здібності він продемонструє 24 червня в штаті Колорадо, де пройдуть легендарні змагання зі швидкісного підйому на пагорб Пайкс-Пік (Pikes Peak International Hill Climb). Про машині, яка побудована в кооперації підрозділів Volkswagen R і Volkswagen Motorsport поки відомо небагато: платформа MEB і повний привід.

Гоночный электрокар Фольксвагена назван I.D. R Pikes Peak

Змагання, також відоме як «Гонка до хмар», проводиться з 1916 року. Пілоти долають 19,99 км по трасі з перепадом висот 1440 м.

Прототип I. D. R Pikes Peak повинен побити світовий рекорд Пайкс-Пік для електрокарів. Його в 2016-му встановив новозеландський гонщик Рис Міллен на латвійської машині eO PP100 (1600 л. с.). Той підйом тривав 08:57.118. Відео можна подивитися, наприклад, тут. Пілотувати Volkswagen буде досвідчений француз Ромен Дюма, багато разів виступав на чемпіонатах за Porsche та Audi.