Гібрид Porsche Cayenne пройшов випробування спекою і холодом

Гибрид Porsche Cayenne прошёл испытания жарой и холодом

Бензоелектричний Cayenne є лише частиною зусиль фірми з розвитку електричного приводу. З часом чи не всі Porsche отримають хоча б якийсь тип гібридної системи. Навіть електрична добавка до 911-го купе — обговорюється.

Про додавання в гаму нового позашляховика Porsche Cayenne гібридних варіантів донедавна доводилося говорити в гіпотетичному ключі. Тепер фірма трохи розповіла про випробування таких машин, заявивши, що бензоелектричний Cayenne знаходиться «на порозі виходу на ринок». Правда, поки немає офіційних технічних даних. Швидше за все, версій з батареями буде представлено дві — на базі двигунів V6 і V8. Щонайменше друга з них вже підтверджена головою правління Porsche Олівером Блюмом.

Гибрид Porsche Cayenne прошёл испытания жарой и холодом

Гібридні Кайены пройшли тести на півночі Канади при морозі до -40 °С, у ПАР на гірських перевалах висотою понад 3000 м над рівнем моря, в пустелях Дубая на спеку до +41 °С.

Топова модель отримає силову установку, ідентичну такої на хетч Panamera Turbo S E-Hybrid: V8 4.0, комбінована віддача системи 680 к. с., 850 Н•м. Ну а гібрид простіше буде повторювати начинкою сестру Panamera 4 E-Hybrid: 2.9 V6, 462 к. с., 700 Н•м. Перший варіант, з «вісімкою», побореться з суперниками за звання одного з найшвидших кросоверів в світі, а другий приверне клієнтів поєднанням цілком пристойної динаміки з завидною економічністю.

Гибрид Porsche Cayenne прошёл испытания жарой и холодом

Будь Cayenne повинен зберігати свої спортивні звички на трасі, розповідають випробувачі, але при перевірці гібридів основна увага була приділена надійності і живучості силової установки в складних умовах.

Шестициліндровий Cayenne E-Hybrid буде витрачати в комбінованому циклі 3,2 л/100 км, передає видання Motor1.com. Звичайно, така цифра досягається за рахунок енергії, «залитій» раніше в батарею. Вона, порівняно з гібридним попередником, підросте в обсязі 10,8 кВт•год до 14,1. Це означає збільшення пробігу без запуску ДВЗ з 36 км приблизно до 50. Минулий заряджається від мережі Cayenne, до речі, номінально вимагав 3,4 л/100 км. Не виключено, що якийсь гібридний Cayenne з двох згаданих буде представлений вже через лічені дні або тижні, а другий затримається. Може бути, як раз молодший варіант (з V6) і встигне першим.