Фургони Volkswagen Crafter відкликані через тріщини

Фургоны Volkswagen Crafter отозваны из-за трещины

Новий Crafter з’явився в 2016 році. Турбодизель 2.0 TDI у нас пропонується в двох варіантах віддачі (102 і 140 л. с.), з шестиступінчастою «механікою» або восьмидиапазонным «автоматом». Прайс-лист починається з 2 098 900 рублів. У 2017-му куплено 466 машин.

Внаслідок пульсації тиску в паливній системі зростають вибронагрузки. З-за них в нижньому зварному шві на кришці паливного фільтра може утворюватися тріщина. Чи загрожує це витоком палива, не повідомляється, але власникам 371 фургона Volkswagen Crafter доведеться заїхати на сервіс.

Фургоны Volkswagen Crafter отозваны из-за трещины

Якщо нам потрібний знімок поюзанного паливного фільтра Крафтера, ми звертаємося до соцмережі Драйв 2. Там можна знайти майже все.

Відкликання стосується машин, реалізованих у нашій країні з минулого року по нинішній. Сервісмени проведуть перевірку і, якщо необхідно, безкоштовно замінять нещасливий фільтр. Перелік VIN-номерів опублікований Росстандартом. Для марки Volkswagen в 2018-му це друга акція. Попередня проводиться до цих пір із-за ризику загоряння реле стартера.