Фірма Ford навчила російські моделі оплачувати парковку

Фирма Ford научила российские модели оплачивать парковку

Додаток шукає вільні паркування і враховує навіть ті місця, що зайняті, але незабаром повинні звільнитися.

До
компанія Ford оголосила про адаптацію програми для пошуку та оплати парковок ParkApp до мультимедійної системи Sync 3 в Росії. Встановивши додаток на мобільник і приєднавши його до Фокусу, Куге, Эксплореру або Mondeo, водії зможуть прокладати маршрут до муніципальних і комерційних парковках в торгових центрах та аеропортах на восьмидюймовом екрані Sync 3, а також управляти програмою за допомогою голосових команд російською мовою».

Фирма Ford научила российские модели оплачивать парковку

Програма дозволяє оплачувати парковку автоматично через формовану есемеску (тобто з рахунку мобільного телефону) або з банківської карти. Працює вона з муніципальними парковками і комерційними, зі шлагбаумом (в останньому випадку потрібно вводити номер паркувального квитка або вважати його штрихкод).

Проект реалізований разом з російським стартапом ParkApp, що розвиває свій сервіс вже кілька років. Система працює на вулицях Москви, торгових центрах «Авіапарк» і «Європейський», в аеропорту Домодєдово. Намічений запуск в «Метрополісі», «Лотте Плаза» і на вуличній території «Москва-Сіті», в пітерському аеропорту Пулково і за межами країни. Найцікавіше: у перспективі оплата на комерційних парковках буде повністю автоматизована, там з’являться камери, що зчитують номер автомобіля на в’їзді і виїзді, так що не доведеться користуватися паркувальним квитком.