Для Китаю підготовлена длиннобазная версія Audi Q5 L

Для Китая подготовлена длиннобазная версия Audi Q5 L

«Ку-п’ятий» став першим подовженим кросовером «чотирьох кілець» в КНР. Він приєднався до «розтягнутим» седанів Audi A4 L, A6 і A8 L L.

Спільне підприємство FAW Volkswagen представив паркетник Audi Q5 з збільшеною на 89 мм колісною базою. Відстань між осями зросла до 2908 мм, загальна довжина тепер становить 4765 (+102 мм). Ширина (1893) і висота (1659) не змінилися. Надбавка, як водиться, потрібна, щоб пасажири на другому ряду почували себе привільно. У всьому іншому, за винятком додаткових задніх дверей і шильдика, Audi Q5 L повторює глобальну модель.

Для Китая подготовлена длиннобазная версия Audi Q5 L

«Елька» оснащується тільки бензиновим мотором 2.0 TFSI потужністю 190 або 252 к. с., семиступінчастим «роботом» S tronic і повним приводом quattro.

Для Китая подготовлена длиннобазная версия Audi Q5 L

Китайські ЗМІ в один голос пишуть: база збільшена на 88 мм. Мабуть, позначається факт, що вісімка — саме щасливе число в КНР. Дев’ятка теж, але вона непарна. Це трохи псує картину.

Модифікація Audi Q5 L була представлена 29 березня на церемонії відкриття нового заводу Audi Q Plant в Чанчуні. Підприємство будувалося з грудня 2014-го, а тепер готовий поставити на конвеєр подовжений кросовер і його побратимів. В цьому році СП FAW Volkswagen збирається ввести в експлуатацію ще один виробничий об’єкт на північному сході країни і вийти на наступний рівень співпраці.