Японці підготують гоночну версію купе Toyota Supra

Японцы подготовят гоночную версию купе Toyota Supra

За неофіційною інформацією, з наддувних «четвірок» інженери знімуть близько 200 і 250 сил. Топ-версія одержить 340-сильну рядну «шістку». З усіма моторами буде працювати восьмиступінчастий «автомат». Не виключено, що задню вісь забезпечать блокуванням диференціала з електронним управлінням.

М
багато хто вважають, що золотий вік японського автопрому закінчився ще в 90-х роках минулого століття, коли блищала не тільки приголомшлива Toyota Supra, але і спорткари Honda NSX, Nissan 300ZX Z32 і Mitsubishi 3000GT. Але шанс на ренесанс у японців залишився. Nissan в світі швидкості представлений двухдверкою GT-R, Honda відродила NSX під брендом Acura, ось-ось представлять нову Супру. Правда, в Женеві ми побачимо концепт, який самі творці називають modern racing concept. Хоча вже зрозуміло, що відтягнутий хвостик багажника, вигини заднього крила і даху типу double-bubble, які видно на тизері, підуть в серію. Про гонках на зображенні нагадує тільки висока антикрило.

Японцы подготовят гоночную версию купе Toyota Supra

За чутками, у нових моделей Toyota Supra і BMW Z4 будуть взаємозамінні елементи зовні. Наприклад, ручки дверей і корпуси бічних дзеркал заднього виду. Виробництво обох автомобілів налагодять на підприємстві Magna Steyr в Австрії.

Крім того, судячи з інсайдерської інформації, Toyota Supra п’ятого покоління буде продаватися під брендом Gazoo Racing. Тепер це заводське відділення Тойоти, на яке покладено функції створення спорткарів. До таких відносять і Супру, яку роблять спільно з компанією BMW і якій дістанеться технічна начинка від Z4 нової генерації. Задньопривідна платформа, чотирьох – і шестициліндровий турбомотори, коробки передач ― все це буде у двох автомобілів загальним. Але і різниця очікується серйозна. Наприклад, Supra отримає тільки закритий кузов, оригінальний зовнішній вигляд і салон, а також налаштування силових агрегатів і шасі.