Визначено майданчик для випуску кабріолета Volkswagen T-Roc

Определена площадка для выпуска кабриолета Volkswagen T-Roc

У відкритому варіанті T-Roc позбудеться пари стулок, але придбає тканинний верх. Рельєф боковин повторює лінії п’ятидверної моделі-сестри (тут представлений офіційний тізер).

Н
аблюдательный рада Volkswagen Group підтвердив інвестиції в розмірі понад 80 млн євро, призначені для налагодження виробництва кабріолета Volkswagen T-Roc на заводі в місті Оснабрюк і в цілому для модернізації обладнання та логістики даного майданчика. Як неважко здогадатися, самої відкритої моделі теж дано зелене світло. Досі про першому для Фольксвагена кросовері-кабріолеті німці говорили в гіпотетичному ключі.

Определена площадка для выпуска кабриолета Volkswagen T-Roc

По конструкції новий кабріолет буде схожий з концептом T-Cross Breeze 2016 року (на фото). Однак саме ім’я T-Cross дістанеться іншій серійної моделі, трохи меншого розміру.

Мова йде про колишньому заводі компанії Karmann, великого фахівця з складним дахах. З 1920-х років вона випускала на своїх потужностях безліч моделей різних марок, в тому числі відкриті Жуки і Гольфи. Дев’ять років тому, після банкрутства Карманна, його головне підприємство в Оснабрюці було розділено і продано по частинах. Цеху складання автомобілів викупив концерн Volkswagen, а лінії по виготовленню окремих компонентів для трансформованої даху дісталися фірмі Valmet Automotive. Зараз група Volkswagen випускає в Оснабрюці Tiguan і Porsche Cayman.

Определена площадка для выпуска кабриолета Volkswagen T-Roc

Завод в Оснабрюці випускав не тільки різні покоління відкритих Гольфів і Жуків, але й таку екзотику, як Volkswagen Karmann Ghia (купе і кабріолет) або Volkswagen XL1. «Мені особливо приємно відзначити, що ми можемо розраховувати на досвід команди Оснабрюка за кабріолетам довжиною в десятиліття», — зауважив директор марки Volkswagen Герберт Дисс.

Нагадаємо, що сімейство T-Roc незабаром поповниться серійною моделлю для Китаю, трохи відрізняється від європейської версії оформленням і набором силових агрегатів. Крім того, ми чекаємо появи «запальнички» T-Roc R з дволітровим турбомотором потужністю 300-310 л. с. Що до кабріолета T-Roc, то старт його серійного випуску намічений на першу половину 2020 року з поступовим зростанням обсягів до 20 000 примірників на рік. Компанія також оголосила, що глобальний асортимент кросоверів Volkswagen до того моменту досягне двадцяти моделей, на які доведеться 40% загальних продажів марки.