В Женеву прибуде концептуальний седан від фірми Tata Motors

В Женеву прибудет концептуальный седан от фирмы Tata Motors

«Приготуйтеся, в місті з’явився новий образ!» — це все опис до тизера. Підготовкою слід зайнятися і конкурентів, таких як Honda City, Suzuki Ciaz, Hyundai Verna.

І
ндийская компанія Tata Motors влітку минулого року вирішила відмовитися від участі в Женевській виставці, оскільки прагнула скоротити витрати на тлі падіння попиту. Однак 2018-й розпочався для Тати з зростання продажів в стійкому темпі. Легковики додали 55%, комтранс — 75%. Тому фірма все-таки виступить у Швейцарії, тим більше що вона ні разу не пропускала європейське шоу з 1998-го — 20-річний ювілей. Загадковий концепт, про який немає ніякої офіційної інформації, начебто виявиться седаном на основі футуристичного хетча Tata 45X.

В Женеву прибудет концептуальный седан от фирмы Tata Motors

«Сорок п’ятий» (на фото зліва) разом з кросовером Tata H5X дебютували в цьому місяці в Індії. Концепти представили нову архітектуру і дизайнерську філософію Impact 2.0. Седан теж виконаний в такому «узкоглазом» стилі.

Швидше за все, колісна база в четирехдверка і хетчбека буде однаковою (2630 мм). Однак седан, імовірно, виявиться коротше, щоб потрапити під податкові пільги для машин довжиною менше чотирьох метрів. У прагненні догодити Європі Tata може зробити концепт гібридним або чисто електричним. Очікується, що батарейне купе Tamo Racemo± теж здасться в Женеві.