В нашу країну прибув ошатний хетчбек Kia Picanto X-Line

В нашу страну прибыл нарядный хэтчбек Kia Picanto X-Line

Відмінностей від стандартного Picanto багато. Це більш агресивні бампери зі «сталевим захистом», пластикові накладки на колісні арки, двері і пороги, яскраві акценти кольору «лайм».

В
Європі псевдокроссовер Kia Picanto X-Line оснащується мотором 1.0 T-GDI (100 к. с., 172 Н•м), але надії на появу цієї «турботройки» в Росії не виправдалися. У нас «ікс-лайновий» хетчбек запропоновано з двигуном 1.2 (84 к. с., 122 Н•м) і чотирьохдіапазонним «автоматом» по ціні 809 900 рублів. Дорожче коштують тільки версії Prestige (819 900) і GT Line (864 900), а сама доступна машинка з аналогічним силовим агрегатом оцінюється в 659 900 рублів.

В нашу страну прибыл нарядный хэтчбек Kia Picanto X-Line

Хромована двостволка вихлопних патрубків така ж, як у виконанні GT Line. На багажної двері красується шильдик. Задні скла глибоко тоновані. «У базі» Picanto X-Line оснащується 15-дюймовими легкосплавними дисками з шинами розмірності 185/55 R15.

В нашу страну прибыл нарядный хэтчбек Kia Picanto X-Line

Крісла оброблені штучною шкірою з контрастною прострочуванням. Присутні алюмінієві накладки на педалі. На фото показана європейська версія з «механікою» і недоступним нам кермом зі скошеним ободом.

Сегмент субкомпактів у нашій країні ледь живий. За підсумками 2017 року в A-класі лідирував бюджетник Ravon R2, знайшов 4786 покупців. Хетч Picanto зайняв друге місце з результатом 2718 проданих машин. Версія X-Line, наділена «мужнім дизайном», покликана розширити аудиторію моделі. Заодно компанія KIA оновила комплектації Prestige, додавши в неї медіацентр з семидюймовим дисплеєм.