Updated: Компактвен Peugeot Rifter відзначився повним приводом

Updated: Компактвэн Peugeot Rifter отличился полным приводом

Виконання GT Line виділяється пофарбованими в чорний глянець Onyx Black контуром решітки, дзеркалами і вкладками в бічні молдинги. Образ доповнюють 17-дюймові диски з алюмінієвого сплаву, шильдики з мідним покриттям на передніх крилах і задніх дверей.

До
братам-близнюкам Citroen Berlingo і Opel Combo повинен був приєднатися Peugeot Partner наступного покоління, однак виробник вирішив запустити третій «каблучок» як нову модель Rifter. Оскільки в ієрархії групи PSA марка Peugeot позиціонується вище Сітроена і Опеля, тільки «автобус» з левом на решітці отримав систему повного приводу, розроблену у співпраці з фірмою Dangel. Крім того, у Рифтера є особлива версія GT Line, якої позбавлені два інших учасники тріо.

Updated: Компактвэн Peugeot Rifter отличился полным приводом

Само собою, Peugeot Rifter теж буде запропонований у двох варіантах довжини: Standard (4,4 м) для п’ятьох пасажирів і Long (4,75) на сімох. Завдяки системі Magic Flat третій ряд крісел складається в підлогу, але ця функція стане доступна лише у другому кварталі 2019 року.

Updated: Компактвэн Peugeot Rifter отличился полным приводом

Концепція салону i-Cockpit втілена тільки в Peugeot. Тут інша передня панель з приладами над компактним кермом і двоколірна обробка. В іншому все те ж саме, що у близнюків: від медіацентру з дисплеєм восьмидюймовим до панорамного даху.

Peugeot Rifter, побудований на платформі EMP2, вийде на європейський ринок у вересні з бензиновим турбомотором PureTech 1.2 (110 і 130 л. с.), дизелем BlueHDi 1.5 (75, 100, 130 л. с.), п’яти – і шестиступінчастою «механікою», а також восьмидиапазонным «автоматом» для 130-сильних версій. Як і побратими, «каблучок» оснащений 19 електронними помічниками, включаючи адаптивний круїз-контроль, автоторможение, моніторинг всього і вся. До Росії Rifter якщо і добереться, то в 2019-му або пізніше. З Berlingo аналогічна ситуація.

Update

Updated: Компактвэн Peugeot Rifter отличился полным приводом

На кормі шоу-кара висить електричний гірський велосипед Peugeot eM02 FS Powertube, у якого батарея інтегрована в раму. Жовтий колір байка повторюється в акцентах на кузові й у салоні. На даху встановлені 300-ватна світлодіодна «люстра» і намет від фірми AutoHome.

Щоб привернути максимум уваги до повнопривідного Рифтеру, компанія підготувала концепт Peugeot Rifter 4×4 зі збільшеним на 80 мм дорожнім просвітом, позашляховими шинами BF Goodrich та аксесуарами для подорожей. Шоу-кар оснащений 130-сильним (300 Н•м) дизелем і шестиступінчастою «механікою». Заодно фірма розповіла, як працює трансмісія 4×4. Її селектор розташований на центральному тунелі, праворуч від важеля коробки. Є три режими руху: 2RM — передній привід, 4RM — повний, з муфтою підключення задніх коліс, Lock mode — блокування задньої осі. Французи стверджують, що Peugeot Rifter 4×4 здатний подолати більшість перешкод».