У Росії з’явилася оновлена сім’я гібридів BMW i8

В России появилась обновлённая семья гибридов BMW i8

Серійна модель i8 була представлена в 2013 році. Її відкритий варіант був створений (як концепт) навіть ще перед запуском берлинетты на потік, але в серію родстер потрапив лише тепер.

П
редставітельство компанії навесило рублеві цінники на оновлене купе BMW i8 Coupe і його новоспеченого відкритого побратима BMW i8 Roadster. За перше необхідно віддати мінімум 9 490 000 рублів (до рестайлінгу було 10 040 000), а за базовий родстер — 11 150 000. Крім того, родстер з’явився у вітальному виданні First Edition (його відрізняють чорні акценти в екстер’єрі і матово-чорні колісні диски Radial Spoke 516 на 20 дюймів, плюс в набір входить буклет про створення машини з автографами керівників проекту). Глобальний тираж i8 Roadster First Edition складе всього 200 штук.

В России появилась обновлённая семья гибридов BMW i8

Нові сидіння, проекція на лобовому склі і модернізований мультимедійний комплекс — одні з переваг поточного оновлення «ай-восьмий».

В России появилась обновлённая семья гибридов BMW i8

При рестайлінг торкнувся і технічна начинка. Так, за рахунок зростання потужності електромотора сумарна віддача гібридної системи зросла з 362 до 374 к. с. Збільшений тяговий акумулятор підняв запас ходу без запуску ДВС в купе з 37 до 55 км. Родстер може пройти 53 км.

Зрозуміло, в преміальних моделях з такою ціною за замовчуванням є весь необхідний мінімум у вигляді двозонного клімат-контролю, перфорованої шкіри Spheric, асистентів водіння або світлодіодних фар. Прямих суперників цим двом гібридів на нашому ринку по суті немає. Хоча в якості «зеленої» альтернативи в цьому ціновому діапазоні можна розглянути п’ятидверку Porsche Panamera 4 E-Hybrid (7 652 000 рублів) з гібридною установкою потужністю 462 к. с. Додамо, що берлинетту i8 у минулому році в Росії купили 13 осіб. Поява родстера навряд чи призведе до багаторазового збільшення продажів, але, вважаємо, результат 2018 року буде як мінімум не гірше.