У Мережу потрапили технічні дані купе Toyota Supra

В Сеть попали технические данные купе Toyota Supra

Зовнішність концепт-кара Toyota FT-1 сильно перегукується з дизайном серійного купе Supra. Градус трохи знижений, але форма оптики і кузова в цілому збережена. З чуток, дебют Супры запланований на 2018-й, а старт продажів ― на наступний рік.

Я
японський видання Best Car регулярно публікує у себе інсайдерську інформацію про нові моделі ще до офіційної прем’єри. Також часто японцям дістаються фотографії автомобілів, які ще ніхто не бачив. А в останньому номері журналу головною темою стала Toyota Supra п’ятого покоління. Громадськість знайома лише з закамуфльованими прототипами і чутками з приводу технічної начинки, а журналісти з Країни висхідного сонця вже видали зображення нібито серійного автомобіля укупі з деякими технічними характеристиками. Якщо все це правда, то фанати Супры будуть перебувати в екстазі, незважаючи на уніфікацію з BMW Z4.

В Сеть попали технические данные купе Toyota Supra

Бензиновий мотор I6 з турбонаддувом і фазообертачами на впуску і випуску видає пік потужності на 5500 об/хв, а плато крутного моменту простягається від 1380 до 5200 об/хв.

Більше викликає зовні Тойоти зараз просто не існує. Передній бампер в стилі Формули-1, накачані стегна задніх арок і качиний хвіст кришки багажника змусять облизнутися кого завгодно. Довжина кузова нової Супры досягає 4380 мм, ширина і висота ― 1855 і 1290 мм, а колісна база ― 2470 мм. Колишня Supra була набагато довшою, але трохи вже і нижче. А, наприклад, двухдверка Mercedes SLC компактніше японського спорткара, поступаючись йому як по відстані від носа до хвоста, так і по ширині. А ще відомо, що споряджена маса Супры ― 1496 кг. Чимало, враховуючи, що Porsche 718 Cayman важить 1335 кг, а маса купе Toyota GT86 і зовсім не перевищує 1262 кг.

В Сеть попали технические данные купе Toyota Supra

А це той самий modern racing concept, який Toyota покаже на Женевському автосалоні в березні 2018 року. Гоночний автомобіль виділяється канардами на передньому бампері, кованими колесами, великим антикрилом і інтер’єром без обробки.

Зате Supra отримає рядний трилітровий двигун з шістьма циліндрами і безпосереднім уприскуванням. За даними видання Best Car, агрегат фірми BMW буде видавати 340 сил і 450 Н•м, які підуть на задню вісь через восьмиступінчасту автоматичну коробку передач. Прискорення до 100 км/год новинка займе цілком суперкаровские 3,8 с. Для порівняння, 350-сильний 718 Cayman S готовий похвалитися 4,6 с, а 370-сильне купе BMW M2 ― 4,3 с. Навіть повнопривідний Jaguar F-type SVR з 575 силами швидше всього на одну десяту секунди.