У лифтбеков Skoda Octavia в Росії виявлений дефект

У лифтбеков Skoda Octavia в России выявлен дефект

У минулому році дорестайлинговую Октавію запрошували на сервіс двічі: серпневий відгук був пов’язаний з ESP, березневий — з «роботом» DSG.

З
рабатывание подушки безпеки переднього пасажира може призвести до руйнування корпусу газогенератора. Тоді його металеві фрагменти розлетяться по салону, травмуючи людей… Опис проблеми знайоме нам по нещасних эйрбэгам фірми Takata, однак виробник подушок — американська компанія KSS (Key Safety Systems). Вона є дочірньою структурою китайського конгломерату Ningbo Joyson Electronic, який нещодавно викупив активи збанкрутілої Такаты за $1,6 млрд.

У лифтбеков Skoda Octavia в России выявлен дефект

Octavia оснащується сім’ю подушками, в тому числі бічними і колінної для водія. Краш-тести Euro NCAP ліфтбек пройшов у 2013 році на відмінно.

Новий власник в особі KSS зобов’язаний продовжувати сервісні акції до переможного кінця, чим він і займається. Під відгук у Росії потрапили лише дев’ять лифтбеков Skoda Octavia, реалізованих c 2015-го по 2016 рік. Дилери готові безкоштовно замінити модуль эйрбэга. Перелік VIN-кодів опублікований Росстандартом.