У кросовера Ford Edge з’явилося елітне виконання

У кроссовера Ford Edge появилось элитное исполнение

Прем’єра паркетника Ford Edge Elite Titanium відбудеться на автосалоні в Чикаго, який відкриє свої двері 10 лютого 2018 року. В продаж такої Edge піде влітку. Імовірно, ціна не перевищить $40 тисяч.

А
налитики концерну Ford підрахували, що за 2017 рік продажі легкових моделей на ринку США впали на 14%. Зате у фордівських кросоверів справи йдуть в гору: за той же період виявили приріст 2,9%. Більш того, все частіше клієнти вибирають дорогі комплектації: за останні чотири роки частка таких модифікацій збільшилася на шість відсотків. А в моделі Ford Edge реалізація модифікацій Titanium і Sport зросла на вісім. Нещодавно Edge оновився, і тепер топ-версія називається ST. А разом з нею літа в продаж надійде і інше виконання, ім’я якого говорить сама за себе ― Elite Titanium.

У кроссовера Ford Edge появилось элитное исполнение

У списку оснащення значаться радарний круїз-контроль, системи автоматичного гальмування, моніторингу сліпих зон і утримання в смузі руху, вентиляція передніх сидінь, аудіосистема Bang & Olufsen, панорамний дах. І все ж занадто пластиковий інтер’єр з несерйозною приладовою панеллю зовсім не асоціюється зі словом elite.

У кроссовера Ford Edge появилось элитное исполнение

Безальтернативним підключаємим повним приводом оснащується тільки версія ST. Інші ж модифікації за замовчуванням задовольняються переднім.

Тобто якщо раніше у пятидверки Ford Edge було дві дорогі версії, то тепер їх три. Адже комплектація Titanium залишилася в строю. А його «елітна» варіація відрізняється в першу чергу зовнішністю: у зовнішньої обробки майже не залишилося нефарбованого пластика, змінився псевдодиффузор в задньому бампері, з’явилися хромовані планки на дверях і передньому бампері і унікальні 20-дюймові легкосплавні колеса. Правда, двигун для версії Titanium Elite підготували базовий ― чотирициліндровий 253-сильний 2.0 з безпосереднім уприскуванням. Коробка передач ― восьмиступінчастий «автомат».