Сімейство Skoda Octavia обзавелося цифровий приборкой

Семейство Skoda Octavia обзавелось цифровой приборкой

Модель Octavia третього покоління з’явилася в грудні 2012 року, а рестайлінг пройшла в жовтні 2016-го. Зараз назріває ще невелика коректування якщо не зовнішності, то начинки.

П
першою Шкодою з конфігурована повністю цифровий приборкой, як відомо, став компактний паркетник Karoq. А от другий, судячи з усього, виявиться модель Skoda Octavia. Така опція вже з’явилася в чеському конфігураторі марки, хоча офіційного оголошення ще не було. Ймовірно, Октавію з цифровою приборкой чехи представлять в березні на автошоу в Женеві.

Семейство Skoda Octavia обзавелось цифровой приборкой

Цифрова панель приладів вже доступна чехам як опція в комплектаціях Style і L&K як на лифтбеке, так і на універсал Octavia. Ціна — 8900 крон (24 900 рублів).

Як і в інших моделях групи Volkswagen, нова панель приладів дозволяє водієві вибирати між кількома варіантами відображення інформації, у тому числі виводити велику мапу між тахометром і спідометром. Напевно таку ж опцію ми незабаром побачимо на моделях Superb і Kodiaq під час чергового оновлення цих машин або навіть без прив’язки до нього. У російському представництві компанії Драйву розповіли, що у нас дана опція на Октавиях з’явиться влітку.