Серійний кросовер Lexus UX розкриється в Женеві

Серийный кроссовер Lexus UX раскроется в Женеве

Очікується, що UX, має чимало спільного з паркетником Toyota C-HR, замінить собою хетчбек Lexus CT. Змагатися «ю-иксу» доведеться з моделями Mercedes GLA, Jaguar E-Pace, Audi Q3 і BMW X1.

До
онцепт Lexus UX, показаний у 2016 році на Паризькому автошоу, перевтілився в найменший кросовер марки, чия світова прем’єра відбудеться шостого березня в Женеві. Швидше за все, дебютує топова модифікація — гібрид UX 250h у виконанні F Sport. Версії простіше будуть називатися UX 200 і UX 250. Бензиновими моторами, ймовірно, поділиться старший брат Lexus NX.

Серийный кроссовер Lexus UX раскроется в Женеве

Нагадаємо габарити концепту UX. Довжина — 4400 мм, ширина — 1900, висота — 1520, колісна база — 2640 мм Ніякої інформації про технічну начинку шоу-кара представлено не було.

Також на виставці в Швейцарії з’являться семимісцевий кросовер Lexus RX L і прототип Lexus LF-1 Limitless. Для обох це буде європейська прем’єра. Крім того, японці покажуть спеціальне видання купе Lexus RC F, створене до десятиріччя спортивного відділення F. Зауважимо, що материнська компанія Toyota викотить у Женеві новий спорткар Supra.