Седан Genesis G80 обзавівся на домашньому ринку дизелем

Седан Genesis G80 обзавёлся на домашнем рынке дизелем

Крім шильдика на кришці багажника, седани G80 з різними моторами відрізняються один від одного оформленням заднього бампера і вихлопних патрубків. В даному випадку показана корми дизельного варіанту.

У
преміальної моделі Genesis G80, як і у її попередника седана Hyundai Genesis, дизеля зроду не було. А тепер він є. Щоправда, лише на ринку Південної Кореї. У каталог «восьмидесятки» там додали версію з агрегатом 2.2 e-VGT (202 к. с., 441 Н•м). Це адаптований під G80 мотор, відомий за молодшої моделі G70 і Стингеру. Дизель в даній версії відповідає нормам Euro 6c завдяки селективному нейтрализатору, а також дуже плавний і тихий, так як отримав маятниковий гаситель крутильних коливань, електронні опори двигуна і систему активного шумозаглушення.

Седан Genesis G80 обзавёлся на домашнем рынке дизелем

Дизель поєднується з восьмиступінчастим «автоматом», заднім або повним приводом на вибір. Витрата палива в комбінованому циклі складає від 7,2 до 8,3 л/100 км в залежності від приводу і діаметра коліс (18 або 19 дюймів).

Такий седан коштує від 51,7 млн вон (2,74 млн рублів), що трохи вище, ніж базова в Кореї версія з 282-сильним бензиновим «атмосферником» 3.3 (від 48,8 млн вон). Пояснимо, що дволітрового турбомотора (245 сил), як в Росії, на корейському ринку у G80 немає, але там ще є двигун 3.8 (315 к. с.) і, звичайно, 370-сильна «битурбошестерка» 3.3. До речі, російське представництво фірми запевнило Драйв, що найближчим часом дизельного G80 нам чекати не варто.

Седан Genesis G80 обзавёлся на домашнем рынке дизелем

Одне з можливих припущень щодо природи даного прототипу — версія, адаптована до Європи або Китаю. Там модель повинна з’явитися в 2019-2020 рр.

Загальна кількість моторів, доступних Дженезису G80 на різних ринках, тепер досягло шести (до перерахованих вище додамо варіант з п’ятилітрової «вісімкою» на 426 «конячок», доступний американцям). Але і це може бути не фінал. Днями на випробуваннях був помічений дивний «мул» G80 з перекроєним капотом, грубо прикрученими бамперами і іншими ознаками тестової машини. На багажнику можна побачити шильдик 2.2 D, але зовсім не обов’язково, що тут стоїть саме дизель. Компанія може здивувати всіх гібридом.