Призначений новий генеральний директор BMW Group Росія

Назначен новый гендиректор BMW Group Россия

Тойхерт почав кар’єру в BMW чверть століття тому. До цього призначення він був президентом філії в Таїланді, а перед цим працював у Берліні, відповідаючи за продажі автомобілів BMW і MINI.

З
першого березня російський офіс BMW Group очолить 48-річний німець Штефан Тойхерт, який в період 2010-2012 рр. працював в нашій країні директором з продажів. Попередній бос, доктор Максиміліан Келльнер, протримався на високій посаді менше року, однак претензій до нього немає — він встиг внести «неоціненний внесок у розвиток». Зауважимо, що Олена Смирнова «відбула» біля керма BMW Group Росія трирічний строк (2015-2017), і баварці жалкували про її звільнення за сімейними обставинами.

Назначен новый гендиректор BMW Group Россия

Фінансист Келльнер переведений на посаду віце-президента мотоциклетного підрозділу BMW Motorrad. На його плечі ляже бізнес-планування.

У 2017-му марка BMW реалізувала у нас 30 018 автомобілів (+9%), бренд MINI вибрали 1580 покупців (+16%). У Великій німецькій трійці це кращі показники на російському ринку, який розширився в середньому на 11,9%. Mercedes-Benz завершив минулий рік з нульовим приростом, тоді як бренд Audi пішов в мінус (-18%). Зміна керівника бачиться не плановою ротацією, а відправкою успішного антикризового менеджера Келльнера на інший фронт.