Позашляховик Nissan Terra буде підкорювати тільки Азію

Внедорожник Nissan Terra будет покорять только Азию

Китайські ЗМІ повідомляють розміри: довжина — 4882 мм, ширина — 1850, висота — 1835, колісна база — 2850 мм. Виходить, що Terra значно менше Навари, яка налічує від носа до хвоста 5255 мм, а відстань між осями складає 3150. Розмірність шин Терри — 255/60 R18.

П
ремьера рамного позашляховика Nissan Terra, побудованого на основі пікапа Navara, відбудеться в квітні на Пекінському автошоу. Модель адресована насамперед Китаю та іншим азіатським ринкам. Продажі стартують до кінця весни. Згідно з неофіційними даними, позашляховик на перших порах буде пропонуватися виключно з бензиновим «атмосферником» 2.5 (184 л. с.), агрегатований з шестиступінчастою «механікою» або семидиапазонным «автоматом». Потім, можливо, підтягнуться дизелі.

Внедорожник Nissan Terra будет покорять только Азию

Вся корму зі зрозумілих причин нова, а ніс копіює Навару, хоча решітка V-Motion, фари і бампера трохи відрізняються. Зауважимо, що ім’я Terra раніше було присвоєно концепту, причому водневого.

Внедорожник Nissan Terra будет покорять только Азию

Вся передня частина інтер’єру, включаючи медіацентр з семидюймовим центральним дисплеєм, без змін переїхала в Терру з пікапа. У салоні буде п’ять або сім місць.

Компанія Nissan в 2017-му реалізувала по всьому світу 907 929 одиниць комерційної техніки. Продажі зросли на сім відсотків. Але до 2022 році обсяги повинні збільшитися аж на 40%, а марка — стати лідером в області пікапів і позашляховиків. Головним ринком бачиться Китай, де Nissan і його партнер Donfeng починають масову експансію.