Пікап Volkswagen Amarok перейшов на темну сторону

Пикап Volkswagen Amarok перешёл на тёмную сторону

У Росії Dark Label (від 2 874 900 рублів) ― не найдорожча спецверсія пікапа Amarok. Виконання Aventura помітно дорожче (від 3 507 500), хоча Canyon виходить трохи дешевше (від 2 857 400). А взагалі, власником Амарока можна стати вже за 2 167 500 рублів.

Г
лядя на модифікації пікапа Volkswagen Amarok, можна подумати, що це не утилітарний вантажопасажирський автомобіль, а гламурний Fiat 500. Крім традиційних для компанії з Вольфсбурга виконань Trendline, Comfortline та Highline є ще спецверсії з оригінальними назвами. Наприклад, брутальний Amarok Canyon з наклейками на боковинах, некрашеными колісними арками і пластиковою дугою за кабіною. Amarok Aventura, навпаки, створений для виходу в світ ― єдиний колір кузова, багате оснащення. А є ще Amarok Dark Label. Цей варіант дебютував ще восени 2017 року, але продажі в Росії почалися тільки зараз.

Пикап Volkswagen Amarok перешёл на тёмную сторону

Спочатку Amarok Dark Label оснащений чотирма подушками безпеки, системою стабілізації, двозонним клімат-контролем і біксеноновими фарами. Комбінована оббивка сидінь шкірою і алькантарою варто 59 800 рублів, а шкіряна обробка ― 136 700.

В першу чергу спецверсія виділяється наявністю опціональних матових кольорів кузова. Але незалежно від кузова бічні труби-підніжки, трубчаста дуга і 18-дюймові легкосплавні колеса завжди пофарбовані чорним кольором. В нижній частині дверей ― наклейка з написом Dark Label. Також логотип специсполнения красується на килимках в салоні, де стеля також виконаний в чорному кольорі. Volkswagen Amarok Dark Label оснащується виключно 180-сильним битурбодизелем 2.0 TDI, який працює в парі з шестиступінчастою «механікою» або восьмидиапазонным «автоматом». У першому випадку ціна на пікап становить 2 874 900 рублів, а в другому ― 2 924 700.