Паркетник Honda CR-V дістався до Європи з двома моторами

Паркетник Honda CR-V добрался до Европы с двумя моторами

Ніяких помітних візуальних змін порівняно з передсерійної версією тут не видно.

Н
овий кросовер Honda CR-V у Росії з’явився набагато раніше, ніж на європейському ринку. Ну а там модель нового покоління в серійному виконанні буде показана лише на майбутньому березневому автошоу в Женеві. Передсерійний варіант, правда, красувався у Франкфурті ще в минулому вересні. Ну а тепер розробники підтвердили моторну гамму для Європи і уточнили інші особливості автомобіля.

Паркетник Honda CR-V добрался до Европы с двумя моторами

Інтер’єр з парою семидюймовим екранів той же, що на інших ринках.

Паркетник Honda CR-V добрался до Европы с двумя моторами

Повнопривідні версії Хонди CR-V для Європи володіють тим же кліренсом у 208 мм, що і у нас. Машина оснащена сервоприводом п’ятої двері з безконтактним спрацьовуванням.

У Старому Світі паркетник буде продаватися з 190-сильним «турбочетверкой» 1.5 VTEC Turbo (243 Н•м, шестиступінчаста «механіка» або варіатор на вибір) і з 212-сильною гібридною системою i-MMD на базі дволітрового агрегату i-VTEC з циклом Аткінсона. Обидва мотора за замовчуванням поєднуються з переднім приводом, але для обох в якості опції доступний повний. Цікаво також, що європейцям за доплату запропоновано третій ряд сидінь. Перші поставки півторалітрових кросоверів намічені на осінь 2018 року, а гібридних варіантів CR-V — на початок 2019-го.