Оновлене сімейство Kia Optima розширила гаму двигунів

Обновлённое семейство Kia Optima расширило гамму двигателей

Компанія показала знімки універсалу Optima Sportswagon GT Line. Однак у цілому у вантажопасажирської версії седана зміни будуть ідентичними (зрозуміло, не рахуючи корми). Зокрема, оновленню піддалися бампери, оптика і грати радіатора.

В
січні ми розповідали про оновлення моделі Kia Optima, яке стартувало з версії для домашнього ринку. У Південній Кореї ця машина продається під ім’ям K5. І ось тепер виробник розсекретив європейський варіант Оптіми, прем’єра якого на широкій публіці відбудеться через тиждень на Женевському автошоу. Обіцяний синхронний апдейт універсала і седана, які крім коригування вигляду отримали кілька нових двигунів.

Обновлённое семейство Kia Optima расширило гамму двигателей

Фірма заявила про коригування в екстер’єрі версій GT і GT Line (на знімках), але поки не розкрила деталі простих варіантів. У GT Line, до речі, новий здвоєний вихлопний патрубок.

Насамперед, це повністю новий дизель U3 1.6 CRDi, з’явився і на «третьому» Сіде, який повинен замінити колишній 1.7 CRDi. Для Оптіми обрана форсування на 136 л. с. і 320 Н•м (2000-2250 об/хв). А ще вперше на Оптимі з’явився 180-сильний бензиновий мотор з безпосереднім уприскуванням і турбонаддувом 1.6 T-GDi, який займе в лінійці положення між дволітровим «атмосферником» CVVL (163 к. с.) і «турбочетверкой» 2.0 T-GDi (245 л. с.) і буде поєднуватися з семиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями і підрульовими пелюстками для ручного режиму.

Обновлённое семейство Kia Optima расширило гамму двигателей

У моделі нові: рульове колесо, фонове підсвічування по периметру з вибором з шести кольорів (також можна активувати зв’язок відтінку з режимом Drive Mode Selector), поліпшена мультимедійна система (екран на сім або вісім дюймів, Android Auto, Apple CarPlay, бездротова зарядка смартфонів).

Селектора режимів руху тепер чотири позиції: Eco, Comfort, Sport і Smart. Останній, «інтелектуальний», прогнозує потреби водія і автоматично перемикає налаштування силового агрегату і керма між економічним, комфортним або спортивним режимами. Камери кругового огляду підвищили дозвіл.

Обновлённое семейство Kia Optima расширило гамму двигателей

Для версій GT і GT Line заготовлені нові діодні протитуманки, нові диски, дзеркала з чорним легким глянцем. А в салоні тепер можна вибрати між двокольорового шкіряною обробкою (червоний із чорним) або шкірою чорного кольору з червоною прострочуванням.

Список систем безпеки поповнився контролем за увагою водія і асистентом руху по смузі. Ці зміни увінчані новими колісними дисками в декількох версіях дизайну та діаметра (16-18 дюймів), а кузовна палітра збагатилася червоним відтінком Runway Red. У Європі продажі оновленої Оптіми почнуться в третьому кварталі нинішнього року. Про терміни виходу моделі в Росії і наших комплектаціях представництво фірми пообіцяв розповісти пізніше.

Було — стало

Обновлённое семейство Kia Optima расширило гамму двигателей