Один гіперкар Aston Martin Valkyrie пофарбують місячної пилом

Один гиперкар Aston Martin Valkyrie покрасят лунной пылью

Валькірія з деяких ракурсів схожа на космічний корабель. І ця асоціація підштовхнула клієнта марки на несподіваний хід.

Н
ебольшой тираж гіперкара Aston Martin Valkyrie при ціні базової комплектації в $2,6 млн означає, що кожен покупець отримає справжню унікальну річ, зконфігуровану у відповідності з його примхами. І правда, хто ж при таких цінах замовить «базовий варіант»? Але один із щасливчиків виділиться навіть на тлі колег: його примірник буде забарвлений фарбою з домішкою цього місячного матеріалу. Заради цього мільйонер купив справжній камінь, доставлений з супутника Землі: булижник подрібнять в порошок і змішають з фарбою. Подібне космічне покриття вперше використовується в індустрії.

Один гиперкар Aston Martin Valkyrie покрасят лунной пылью

Людина, зареєстрований в инстаграме як lamborghiniks, вирішив, що його Валькірія буде кольору Lunar Red. Наскільки пил з місяця змінить відтінок, сказати складно. Швидше за все, на око її буде важко виявити.

Така фарба по ексклюзивності затьмарить навіть Diamond Stardust Роллс-Ройса, що містить тисячі справжніх алмазів «дрібного помолу», лексусовский пігмент Structural Blue, розроблений за мотивами лусочок крил метеликів, не кажучи вже про світиться фарбі Ніссана або грязеотталкивающем покритті від нього ж.

Один гиперкар Aston Martin Valkyrie покрасят лунной пылью

За образним поданням замовника, купе Valkyrie — не автомобіль з виглядом, як у космічного корабля, а космічний корабель, що нагадує автомобіль.

За останніми даними, сумарна віддача гібридної силової установки Валькірії становить 1146 л. с., які припадають на 1030 кг спорядженої маси. Разом з притискною силою величиною до 1,8 т це забезпечить проходження кільцевих трас приблизно на рівні болідів Формули-1. Крім 150 дорожніх примірників компанія випустить ще 25 трекових версій Valkyrie AMR Pro, але параметри такого варіанту ще не названо навіть попередньо, хоча зрозуміло, що потужність буде збільшена, а маса знижена. Чи потрібно нагадувати, що всі Валькірії, як у дорожньому, так і трековому виконанні, давно продані?