Новий універсал Volvo V60 обійде Росію стороною

Новый универсал Volvo V60 обойдёт Россию стороной

При довжині в 4761 мм «шестидесятка» на 175 мм коротше, ніж Volvo V90, а її колісна база на 69 мм менше (2872). Родинний кросовер Volvo XC60 за цими показниками поступається універсалу 73 мм і сім міліметрів. На фото показаний гібрид, що його видає лючок для зарядки на крилі.

З
тарший універсал Volvo V90 в Росії пропонується тільки в вседорожной версії Cross Country. Для моделі Volvo V60 така модифікація поки не заявлена. Якщо вона з’явиться (в першому поколінні така є), «сарай» шістдесятої серії буде продаватися у нас, а в іншому випадку шлях йому заказаний. На ринок Європи модель, побудована на платформі SPA, вийде у вересні і порадує великим вибором силових агрегатів. Досить сказати, що у неї два гібридних варіанту з електромотором: T6 Twin Engine (340 к. с., 590 Н•м) і T8 Twin Engine (390 к. с., 640 Н•м).

Новый универсал Volvo V60 обойдёт Россию стороной

Обсяг багажника під шторку становить 529 л. Якщо скласти задні сидіння — 841, а по дах у такій конфігурації — 1364 л. Шведський універсал є одним з найбільш містких в класі.

Базовий Volvo V60 оснащується переднім приводом, дизелями D3 (135 к. с.) і D4 (165 сил), шестиступінчастою «механікою». Повнопривідні модифікації йдуть з бензиновими моторами Т5 (225 л. с.), Т6 (275 сил) і восьмидиапазонным «автоматом». Вперше для моделі як опція буде доступна пневматична підвіска. За безпеку відповідають комплекс City Safety, що включає автоторможение з розпізнаванням пішоходів, велосипедистів і великих тварин, а також система напівавтономного руху Pilot Assist, яка здатна сама вести машину по автобану на швидкості до 130 км/ч.

Новый универсал Volvo V60 обойдёт Россию стороной

У центрі типового для марки салону розташувався медіацентр Volvo Sensus з девятидюймовым сенсорним дисплеєм, підтримкою інтерфейсів Apple CarPlay, Android Auto і зв’язку 4G.

«Водій-сім’янин був важливим клієнтом для нашого бізнесу протягом кількох поколінь. Новий Volvo V60 продовжує цю традицію, розширюючи її межі», — заявив президент компанії Хокан Самуельссон.

За інформацією видання Autocar, стартова ціна в Англії складе 31 810 фунтів (2,5 млн рублів), тоді як старий коштує від 24 145 (1,9 млн). Повний прайс-лист шведи оголосять після прем’єри в Женеві. Втім, новий універсал можна буде не купувати, а оформити на нього щомісячну передплату за програмою Care by Volvo. Така послуга доступна жителям Німеччини, Італії, Норвегії, Польщі, Іспанії, Швеції, Великобританії і США. Наступний седан Volvo S60 очікується через кілька місяців.